Wpis z mikrobloga

@szpak_mateusz: Druga była na dwóch płytkach, było tam więcej dobroci napakowanej no i sama gra była dużo trudniejsza niż pierwsza i trzecia część, do dzisiaj pamiętam jak się męczyłem z rozbrojeniem mostu bo nie znałem angielskiego i nie wiedziałem że trzeba najpierw zabić gościa który ma detonator xD
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: Animacje akurat były kiepskie no ale nadrabiały zróżnicowane i ciekawe lokacje, soundtrack czy nawet ilość uzbrojenia z którego było można korzystać podczas wykonywania misji, które swoją drogą również były dość zróżnicowane :)
  • Odpowiedz
@Lesrley: a możliwe że jakoś to zapamiętałem lepiej, to było tak dawno temu że jedyne co związane z tą grą pamiętam to właśnie świetne animacje i płynne poruszanie się i przyjemne strzelanie. nie chce sobie odpalać gameplayów bo jeszcze zepsuje wspomnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: Myślałem że naśmiewasz się z tego jak postać się porusza, bo się sporo o tym naczytałem xD

Jak dla mnie to jest okej, bo postać może się skradać, wspinać a nawet robić obrót dzięki któremu można unikać kul lub zeskoczyć niżej bez utraty życia a animacje tych ruchów są przeciętne, tym bardziej jak na możliwości PS1.

Ja tam wracam często do tej serii i zawsze bawię się bardzo dobrze :)
  • Odpowiedz