Wpis z mikrobloga

Tak wczoraj przy piwerku na wieczór dostałem jakiś fleszbeków i przypomniałem sobie o Ukaszku, wszedłem na kanał a tam rocznica ostatniego dodanego filmu. (Trochę powiało u mnie wtedy smuteczkiem) Jak myślicie, guru wróci jeszcze kiedy kolwiek? Jak się z tego wytłumaczy? "Planowaną przerwą" czy ominie temat i znowu zbajeruje widownię i będzie opowiadał o wspaniałych projektach i promocją na Black Friday. Ciekawe co u chłopa się teraz dzieje, obserwuję tag, co piszecie że stokrotka odeszła, ciekawe. Jeśli to prawda to chłopina nieźle sobie w życiu namieszał w ciągu jednego roku. Ciekawe czy w tej sytuacji Kawa nadal tam pracuje czy opluł bosa. Na filmikach u Szoko czasem spojrzę to wygląda po staremu, garaż odmalowany xD Tak samo zastanawia mnie czy nadal dostaje masę telefonów z prośbą o poradę xD albo czy odwiedzają go ludzie. Jeśli tak to aż dziwne że nikt się nie podzielił jakimiś informacjami (chyba że podpsuje jakiś dokument że nie może udzielać informacji xD) a jak nie to może Lejdi dobiega szybciej do bramki niż właściciel. Mega mnie ciekawi powrót czy on w ogóle nastąpi, jakby nie było człowiek poświęcił trochę czasu i życia na obserwację tego cyrku.
#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy
  • 11
aż dziwne że nikt się nie podzielił jakimiś informacjami (chyba że podpsuje jakiś dokument że nie może udzielać informacji xD)


@Hera_Szegedri: Tak jak piszesz, dziwna jest ta zmowa milczenia wokół shadowbańca - albo nikt z tagowiczów nie mieszka w okolicy, albo "szefu" zrobił wokół posesji barierę elektromagnetyczną (sterowaną skryptem pod Windows CE), która skutecznie uniemożliwia wszelkie próby kontaktu. Co do Kawy, to podobno nadal u niego pracuje.
Łukasz to nie friz i nie ma widowni 8-12 latków którzy przychodzą i czatują przed płotem


@wojciech-kielbasa: Przecież to właśnie Ty podjeżdżałeś pod płot budowy "Domu w Picikłakach" i robiłeś foty z wnęrza samochodu z partyzanta. A innym razem relacjonowałeś cały zajarany, że zobaczyłeś ukaszka w przejściu podziemnym w Myśliborzu. Co się stało, że nagle zacząłeś szanować jego prywatność? ;)))
berman - > Łukasz to nie friz i nie ma widowni 8-12 latków którzy przychodzą i czatuj...

źródło: comment_1641042701fQJ44xRJCwmMOKpBuH26JI.jpg

Pobierz