Wpis z mikrobloga

Eh, skąd wziąć nowych znajomych? Mam 30 lat, rodzinę, prace, ale brakuje mi takich kontaktów "koleżeńskich"


@absoladoo: Ja mając 30 lat znalazłem znajomych przez wykop i discorda, co prawda oni są średnio o 5 lat młodsi ode mnie, ale jest spoko. Inna opcja to różne tematyczne grupy np pttk i skpb. Jeśli masz żonę to ona pewnie ma koleżanki, może ich mężowie i chłopaki się nadają.
  • Odpowiedz
@absoladoo @vanraven: Kursy, studia itd. to szczerze odradzam, jeśli miałyby posłużyć za środek w celu poznania kogoś. Z mojego doświadczenia wynika, że przychodzą tam osoby - nierzadko zmęczone po pracy -, by zrobić swoje i tyle. Sport i ogólnie aktywności związane z hobby(np. gry planszowe), są formą relaksu, więc ludzie są bardziej rozluźnieni i łatwiej o kontakt.
  • Odpowiedz
  • 4
@absoladoo praca, wspólne hobby, jakieś kółka sportowe. U mnie w pracy dwóch ziomków siedziało po migracji w pokoju. Nie znali się wcześniej, gadu gadu i okazało się że obaj na łyżworolkach jeżdżą. Teraz po pracy ustawiają się na wspólne jeżdżenie po skateparkach.
  • Odpowiedz
@absoladoo: ten uczuć gdy też już 30lvl hir i w sumie nigdy nie miałem przyjaciela. Mam kilku znajomych których widzę raz w roku, albo znajomych z pracy, ale nigdy kogoś takiego do kogo mógłbym zadzwonić z osobistym problemem, albo żeby się wyżalić czy opowiedzieć co u mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Większość ludzi ma kogoś takiego kogo znają od dzieciaka i zawsze trzymali się razem, a ja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@absoladoo:
1. Chodz na randki, dostaniesz friendzone
2. Zostań adoptowany przez ekstrawertyka
3. A tak serio to w robocie albo przy okazji hobby możesz kogoś poznać najłatwiej
  • Odpowiedz