Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... Przegrałem życie.. 30 lat, prawiczek, nigdy nie pracował na etacie, mieszkam z rodzicami, nie mam pewności siebie, nigdy nie miałem i pewnie już nie będę miał dziewczyny, nieszczęśliwie zakochany w kobiecie co ma męża i trójkę dzieci, powoli zaczynam mieć myśli samobójcze, nie umiem gadać i nawiązać jakiejkolwiek nowej relacji z obcymi ludźmi, nie mam znajomych to chyba nie muszę wspominać, znaczy się mam, ale takich z którymi nie pogadam o tym co mnie trapi bo mają na to #!$%@? i od razu by mnie wyśmiali że miękka faja ze mnie.. daje sobie maksymalnie 5 lat i jak nic nie zmienię w swoim życiu to czeka mnie samobój(,) nie taguje bo nocna, nie piszcie czasem jakichś rad jak żyć, za to dajcie pod tym wpisem jakieś śmieszne memy...
  • 27
@martwyplod zrób to co sprawiało Ci kiedyś przyjemność, życia nie zmienisz, ale zadowolenie to matematyka, im więcej takich małych przyjemności znajdziesz tym lepiej dla Ciebie ;) przyjdzie czas na kroki i większe kroki, zacznij od pójścia na tip-top
Żeby zostać pierdołą potrzebowałeś z 15 lat, nie oczekuj, że w 15 minut przestaniesz nią być.