Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... Przegrałem życie.. 30 lat, prawiczek, nigdy nie pracował na etacie, mieszkam z rodzicami, nie mam pewności siebie, nigdy nie miałem i pewnie już nie będę miał dziewczyny, nieszczęśliwie zakochany w kobiecie co ma męża i trójkę dzieci, powoli zaczynam mieć myśli samobójcze, nie umiem gadać i nawiązać jakiejkolwiek nowej relacji z obcymi ludźmi, nie mam znajomych to chyba nie muszę wspominać, znaczy się mam, ale takich z którymi nie pogadam o tym co mnie trapi bo mają na to #!$%@? i od razu by mnie wyśmiali że miękka faja ze mnie.. daje sobie maksymalnie 5 lat i jak nic nie zmienię w swoim życiu to czeka mnie samobój(,) nie taguje bo nocna, nie piszcie czasem jakichś rad jak żyć, za to dajcie pod tym wpisem jakieś śmieszne memy...
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@martwyplod: memy Ci nie pomogą. Weź się w garść i nie #!$%@?. To nie jest rada życiowa. Zadaj sobie pytanie co zrobiłeś w ciągu ostatniego roku żeby Twoje życie było inne?
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: będzie widzieć jak będzie, przy życiu trzyma mnie tylko to że moja matka żyje xd nie chce jej robić przykrości popełniając samobója.. ojciec stary pijak pewnie miałby na to #!$%@?.. ale nic nie gadam bo idę w jego ślady... Ja #!$%@? przegrałem życie
  • Odpowiedz
@Heroina340: nie chce bo i po co mi rady.. co mi poradzisz? Żebym się ogarnął?, zaczął spełniać marzenia?, żeby nie patrzeć w przyszłość tylko w przyszłość?... Ja to wszystko wiem, na #!$%@? mi takie rady, to dla mnie tylko #!$%@? i na takie rady szkoda tracić czasu... No chyba że masz inne to dawaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@martwyplod: jesteś pierdołą, bo się użalasz nad sobą. Pisanie gównowpisow na mirko Ci nie pomoże. Właściwie to #!$%@? wie czy Ty chcesz by było inaczej. Jeśli tak to, jeszcze raz napiszę, weź się w garść chłopie. A tak na marginesie to uświadom sobie, że masz lepiej niż miliony osób na świecie. Doceń to.
  • Odpowiedz
@qwer: wiem XD, wiem że mi to nie pomoże, ale mam na to #!$%@?, dziękuję że poświęciłeś chwilę żeby odpisać na mój gównowpus( ͡° ͜ʖ ͡°) a to że mam niby lepiej niż miliony innych osób, czy to coś zmienia w mojej sytuacji? No chyba #!$%@? jednak nie, bo mam #!$%@? na to..
  • Odpowiedz
@martwyplod: No takich to pewnie dostałeś setki, jak każdy który #!$%@?ł tutaj na swój los albo opisywał swoje życie... Normickie rady są dobre dla normików.

A jaką radę mogę mieć dla ciebie? Żadną, bo żadna tak na prawdę cię nie uszczęśliwi, jeśli sam nie odkryjesz tego co masz. A jak odkryjesz to to docenisz. A masz jedną rzecz której zazdrości ci wielu ludzi, tylko chyba nie jesteś tego świadomy.
  • Odpowiedz