Wpis z mikrobloga

Cześć. Wczoraj (29.12) skończyła mi się izolacja. Na IKP dalej jest informacja, że zostałem skierowany na izolacje do 29.12 a aplikacja Kwarantanna Domowa nie pokazała ze kwarantanna się zakończyła. Dodatkowo przy próbie wygenerowania kodu QR wyskakuje taka informacja jak na screenie. Wszystko jest okej i tak ma być, czy jednak nie? No i czemu nie mogę wygenerować QR?
#izolacja #koronawirus #kwarantanna
Pobierz Oshiko - Cześć. Wczoraj (29.12) skończyła mi się izolacja. Na IKP dalej jest informac...
źródło: comment_1640827035I9oZJnTm3mpbI6TwbhxOsB.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sramnawas: na ikp jest napisane "powinna zakończyć się", dodatkowo jest adnotacja o konieczności kontaktu z lekarzem poz. To po kiego grzyba takie informacje tam wpisują, dodatkowo jak gadałem z lekarzem to dopiero po rozmowie mi powiedział, że jestem wolny xf
@amn1337: wiesz, tak jak wszystko w tym kraju, tak i caly ten mechanizm izolacyjno kwarantannowy jest zbudowany z gowna i kartonu xD ja nigdzie nie dzwonilem, izolacja sie skonczyla a certyfikat wygenerowal sie sam. Moj tata probowal sie dodzwonic do lekarza, ale po 4 dniach prob gdzie nawet nie odbierali w przychodni zrezygnowal i nic mu sie nie stalo xd pomijam juz fakt, ze przez cale 10 dni nikt nawet nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sramnawas: a to oczywiście, sam miałem to pisać że to system z gówna i kartonu XD po prostu myślałem, że jednak tam jest coś do zatwierdzenia przez lekarza, ale jak widać jednak nie xd byle jak, byle było, byle na #!$%@?
@sramnawas: Heh, to u mnie było podobnie. Przez 10 dni dosłownie nikogo nie było. Dobrze wiedzieć ze nie trzeba do lekarza dzwonić. Babka która do mnie dzwoniła z sanepidu czy jakiejś tam innej instytucji powiedziała ze mogę od razu 30.12 po kwarantannie robić co chce.
Jednak dalej zastanawia mnie to czemu w tej aplikacji Kwarantanna domowa nie zmienił się status na „zakończenie kwarantanny” czy coś takiego.
Dobrze tez wiedzieć ze trzeba