Wpis z mikrobloga

@rdy: No te produkty które wysłałeś też faktycznie są, ale tak z 90% produktów u mnie to produkty większych marek z czego w większości producenci polscy i regionalni. Mamy piwa z regionalnych browarów, regionalne przysmaki i nabiał.
Ściana wschodnia według @Blaskun xD
Jak żyjesz w większym mieście, to faktycznie mogłeś nie widzieć sieci sklepów celujących w małe gminy i wsie, ale to nie oznacza, że dookoła miasta ich nie ma.

Poza tym... Czy Ty walisz sobie konia do faktu, że żyjesz w okolicy, w której nie ma jakiejś taniej sieci sklepów? XD
Pobierz
źródło: comment_16407971398TfCOk0siXXfnNdOZCnkv2.jpg
@Dankan90: ja gdzieś od połowy roku przerzuciłem się z Biedronki na Dino i różnica jest zauważalna. Cenowo to różnie bywa pewne rzeczy w biedrze tańsze a inne w Dino. Na pewno w biedrze lepsze promocje. Za to w Dino zajebiste i tanie soki no i mniej ludzi, biedra zawsze #!$%@?
Dodam jeszcze, że jestem ekonomicznym patriotą z dużym zboczeniem na tym punkcie. W Dino znajduję wszystkie produkty które szukam zazwyczaj z firm z 100% polskim kapitałem. Więc swój koszyk mam w 100% polski w sklepie który również jest w polskich rękach. Nigdy w Dino nie zostałem oscamowany jak to się często w biedronce zdarza.