Wpis z mikrobloga

Mój hetero ziomek spytał się mnie, czy jak jestem homo, to czy i tak mam seksualne hetero sny. I się bardzo zdziwił, że mam homo sny. Mówił, że myślał, że hetero sny to są takie standardowe, zaprogramowane sny XD ciekawi mnie, czy inni hetero też tak myślą
#teczowepaski
  • 18
  • Odpowiedz
@dawek65: ja to czasami jak przebywam wśród heteryków czy widzę co oni wypisują to czuje się tak jakbym przebywał wśród ludzi głupszych bez urazy no ale oni sami swoimi idiotycznymi pytaniami sobie na taką opinie pracują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kondziu96: ale to można zrozumieć. Człowiekowi czasami ciężko zrozumieć coś, jeśli nie ma jakiegoś doświadczenia. Już samo przebywanie w towarzystwie osób, których nie znamy może pomóc je zrozumieć, zrozumieć, ze są ludźmi. Normalnymi.

Ja do tej pory miałem jednego znajomego geja, który był naprawdę spoko gościem, pracowaliśmy razem, i kiedyś mi się zwietrzył.
Dzięki tej znajomości latwiej mi było zaakceptować fakt bycia osoba nieheteronormatywną, bo wcześniej np. Przez fellowy itp.
  • Odpowiedz
@Clear: nie jak co w tym trudnego by zrozumieć to że komuś nie podobają się kobiety nie traktujmy heteryków jak dzieci to ze często są ograniczonymi przygłupami to tylko ich wina
  • Odpowiedz
@kondziu96: bycie homo wymaga jednak głębszej autorefleksji, zwłaszcza, jeśli miałeś pecha dorastać w środowisku, gdzie było niewiele wiadomo na ten temat. Za to każdy jest otoczony hetero parami i hetero wzorcami.

@Clear: mało heterosów myśli #!$%@?? wystarczy, że jakaś różowa pokaże im kawałek cycka albo dupy, a już krew odpływa z mózgu. Naprawdę ciężko to zrozumieć z perspektywy geja, który uprawia sport i jest przyzwyczajony do korzystania z
  • Odpowiedz
@Ravenek: w niczym to ich nie usprawiedliwia mogli by się wysilić i użyć tego mózgu chociaż w 30%
bo wybacz ale zdanie sobie sprawy z tak oczywistego faktu nie wymaga raczej stopnia profesorskiego
  • Odpowiedz
@kondziu96: w szkołach i kościołach słuchali tych samych bzdur i bajek które pewnie ty też znasz, swobodna rozmowa dalej nie jest możliwa dla każdego. Nie usprawiedliwiam ale jakoś rozumiem.
  • Odpowiedz
@kondziu96: to raczej wyoutowani są tylko niektórzy geje. Moim zdaniem ci bardziej odważni, lepiej sytuowani, z większymi możliwościami. Za to jak rodzisz się hetero, to możesz iść utartą ścieżką, nie musisz się nawet zastanawiać, jeśli zastana rzeczywistość ci pasuje.
  • Odpowiedz
@kondziu96: ale to nie jest kwestia orientacji i niepotrzebnie ich stygmatyzujesz. To kwestia pewnych życiowych postaw, które też nie każdy niehetero podejmuje. Po prostu o kryptogejach wypierających orientację nic nie wiemy.
Równie dobrze możesz porównywać hetero w nietradycyjnych związkach i wyoutowanych gejów.
  • Odpowiedz
@kondziu96: kultura w której żyjemy jeszcze nie tak dawno hetero ludzi też trzymałą za twarz i robiła z ich seksualności tabu.
Poza tym wiesz, że >80% społeczeństwa to bardzo zróżnicowana grupa ludzi i trochę głupio tak wszystkich skreślać? Mam nadzieję, że spotkasz kiedyś empatycznych i otwartych hetero.
  • Odpowiedz