Wpis z mikrobloga

prawie 2022 rok, a wykopki dalej nie rozumieją, dlaczego spałowanie jednego protestu może być naganne, a spałowanie innego jest pożądane.

Dla przypomnienia.
Kobiety protestowały, bo odbierano im prawa podstawowe.
Protestowały, bo nie chcą umierać w wyniku zmuszenia ich ro rodzenia uszkodzonych płodów.
Walczyły o swoje prawa i wolności.
Więc nawet jeżeli pobazgrały jakiś kościół, czy śmieszny pomnik to miały do tego prawo, bo ich życie jest ważniejsze niż kawałek ściany.

Natomiast inaczej ma się co do prawackich strajków i protestów.
Jeżeli się przyjrzycie postulatom takich strajków to skupiają się one na odbieraniu komuś praw. Czy to osobom LGBT, czy to kobietom, czy to mniejszością etnicznym. Popatrzcie na hasła podczas takiego marszu niepodległości. Dominują tam hasła typu: polska tylko dla polaków, tylko dla białych tylko dla hetero, tylko dla katolików.
Ponadto prawackie strajki wiążą się nie tylko z pomazaniem kredkami jakiegoś pomnika, ale z realną dewastacją przestrzeni publicznej oraz pobiciami osób postronnych.

Dlatego pałowanie kobiet walczących o swoje prawa jest po stokroć bardziej karygodne niż pałowanie wandali,. którzy protestują by te prawa komuś zabrać.

A co do rzekomego rozprzestrzeniania wirusa przez obrońców TVN, to ewentualne skutki to i tak byłaby wina rządu, ponieważ to on jest odpowiedzialny za to, że ludzie muszą strajkować i bronić demokracji i gromadzić się podczas pandemii.

#bekazprawakow #neuropa #strajkkobiet #4konserwy
Pobierz PrzeKomentator - prawie 2022 rok, a wykopki dalej nie rozumieją, dlaczego spałowanie ...
źródło: comment_1640703929ibhCrYi9bAlx7HjJQTip3a.jpg
  • 13
@PrzeKomentator:

A co do rzekomego rozprzestrzeniania wirusa przez obrońców TVN, to ewentualne skutki to i tak byłaby wina rządu, ponieważ to on jest odpowiedzialny za to, że ludzie muszą strajkować i bronić demokracji i gromadzić się podczas pandemii.


Nie muszą, życie jest ważniejsze niż jakaś tam telewizja, parafrazując to co napisałeś na samym początku swojej wypowiedzi.
@PrzeKomentator:

Jest to dobro warte narażania swojego życia.


No to swoje narażaj, ale łażąc na protesty możesz rozsiewać wirusa, a tym samym narażać życie innych, a przecież żyjemy w społeczeństwie, prawda? Może nie każdy jest chętny poświęcać życie w walce o te wartości, które ty reprezentujesz.
@PrzeKomentator: Problem z tym, że w Niemczech protestujący łamią obowiązujące przepisy. W Polsce przepisy antycovidowe są wprowadzone bezprawnie, więc protestować można i nic do tego policji. Gdyby u nas wprowadzono stan wyjątkowy to nie można by było protestować.
@PrzeKomentator: Nie jesteś za inteligentny. Często nie ma jednej słusznej ideologii i można je różnie przedstawić, ty po prostu zakładasz, że twoja z góry jest słuszna i widzisz ją tylko w jednych barwach. Ktoś inny powie:

Kobiety protestują i niszczą publiczne mienie, bo chcą kontrole nad życiem nienarodzonych dzieci, aby je uśmiercać od widzi mi się. Walczą o ZABRANIE praw nienarodzonych dzieci.

I z drugiej strony:
Prawackie protesty są po to,
@m944: prostesty kobiet niszczą mienie, czyli poszprejowane elewacje i przystanki, przypadające na wiele prostestów, w wielu miastach w Polsce

Prawackie protesty są po to, żeby ideologia chorych ludzi nienaruszała praw innych rodziców


Dziwne, że akurat tam nie wspomniałeś o podpaleniu mieszkania, walkach z policją, wyrywaniu kostki brukowej w imie walki z jakimiś urojonymi ideologiami, czy mniejszościami etnicznymi xdd
I kto to widzi zero-jedynkowo?
I kto to widzi zero-jedynkowo?

@Rejetn czy rozumiesz wyrażenie "Ktoś inny powie", czyli przedstawienie tego jak ktoś INNY widzi tą sytuacje ? Ja nic nie broniłem, ani niczego nie potępiałem (po za myśleniem osoby, na której post odpowiadałem). Znowu INNI na twoje wysrywy mogą odpowiedzieć, że w innych krajach te ideologie są bardziej rozwinięte i nie chcą znacznie gorszych przypadków, niż które ty opisałeś, a ich walka dotąd temu zapobiegała, że twoje