Wpis z mikrobloga

@czikibr4miki_-12: Konto w BUNQ polecam, wszelakie przelewy dochodzą bez problemów. Jeżeli chodzi o płatność kartą to, jak wyżej wspomniano, najlepiej Maestro. Mastercard działa w marketach głównie, ale zawsze jest niepewność. A w BUNQ możesz sobie założyć wirtualną Mastercard do płatności online, wszystko bez jakiś dodatkowych kosztów. Dodam, że Maestro na luzie płaciłem w PL, wirtualną Master również, przelicznik niezdradziecki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikibr4miki_-12: Kiedys robilem przez Otto to mi sie wydaje, ze podajesz numer konta przed podpisaniem umowy, bo oni musza ten numer konta na umowe wklepac. Nie wyjezdzaj bez podpisania umowy zebys wiedzial na co sie piszesz
Umowa jest podpisywana elektronicznie
  • Odpowiedz
@Noggenfogger właśnie tak czułem, dlatego od razu to konto założyłem, bo jutro będę z kobitką z rekrutacji gadał na temat oferty i kiedy wyjazd. ^^

Dzięki wszystkim za info. Z tą kartą to troszkę chyba się już pośpieszyłem, bo zamówiłem najpierw tą, która tam była darmowa z podstawowym kontem (Mastercard), a potem wyczytałem, że Maestro jest najlepsze bo wszędzie przejdzie. Więc ulepszyłem konto do tego za 8 euro, czy tam ile i
  • Odpowiedz
@LobuzKochaMocniej
@czikibr4miki_-12

8 euro miesięcznie to jest dużo, z czasem możesz założyć sobie konto w holenderskim ING, opłaty 1,7 euro miesięcznie, możesz płacić wygodnie przez internet zwykłą kartą płatniczą (iDeal) oraz budujesz sobie historię bankową w NL.
W każdym Albercie Heinie masz bankomat ING.
  • Odpowiedz