Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czołem mirasy.

Seat Leon I, 2003r, 1.9tdi ASV. Podczas mrozów zapaliła się kontrolka od poduszki. Mam VCDS, łącze się bezproblemowo z silnikiem i modułem komfortu, ale z poduszkami i air bagiem nie mogę się połączyć. Pod linijką gdzie jest opis próby połączenia, czyli np "ITE=4" pojawia się niżej GM71=-1, co oznacza, że widzi sterownik, ale nie może się skomunikować ostatecznie. Jakieś rady? Ktoś miał podobnie ? Z golfem 4 2000r, 1.9 TDI agr łączy się bezproblemowo nawet z ABSem, więc wina kabla i sterowników odpada. Mam jeszcze interfejs iCar Pro, ale ani torquePro ani Piston nie widzi żadnych błędów.

#seat #volkswagen #vag #vcds #samochody #motoryzacja
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przedmidorrr: @apaczacz: wiem, że guzik co Was to interesuje, ale zawsze lubię dokończyć takie historie :D

Znajomy podpiął Delphi, błąd przełącznika poduszki w schowku + błąd poduszki pasażera z przodu (słaby styk żółtej złączki pod fotelem). Po 2 minutach błąd spowrotem.

Zamówiony oryginalny VCDS, te same błędy, usunięte. Przed jazdą przekręciłem poduszkę w schowku z ON na OFF i spowrotem na ON. Przejechane 200km bez błędu. Zrobi się cieplej, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RzuwBuotny: fotel wyjmjesz w5 minut. Zaślepki prowadnic plastikowe podkręcaći śruba od frontu. Przesuń go do przodu na maxa i złóż oparcie do przodu. Przy odpiętym fotelunie włączaj zapłonu, bo wtedy błąd pewny.

Miałem przeczucie ze coś z fotelem może być.