Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#seriale #ksiazki #scifi #gry #niepopularnaopinia

Czytam/słucham od początku #theexpanse #expanse bo nie przeżyje jeśli nie poznam historii ostatnich trzech książek. Właśnie zdałem sobie sprawę jak uwielbiam Bobbie i Christjen po przerobieniu Caliban's war. Mam na myśli wersję z serialu. Genialne aktorki no i serial poprawili w zestawieniu z książką.


To niesamowite, że gdy oryginalni twórcy mają smykałkę do tv i pracują nad serialem to potrafią jeszcze bardziej doszlifować swoje dzieło i adaptacja może przerastać książkę. Tak samo jak stworzyli dla serialu Caminę Drummer. Jedna z lepszych postaci i nie mogę się doczekać na zapowiedzianą grę o niej. Btw. Mówiąc o grach to:
tomano - #seriale #ksiazki #scifi #gry #niepopularnaopinia 

 Czytam/słucham od począ...

źródło: comment_1640654020VQIDrF6TPnDYFHIOJSPONV.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@tomano: https://www.inverse.com/entertainment/shohreh-aghdashloo-chrisjen-avasarala-expanse-season-6-interview

“For the first three seasons, I was pretty confident that I was doing the right thing because nobody was telling me that I was doing it wrong. You know, I was sort of comfortable with that position,” she says. “But at one point, I had to ask the novelists. I went to Ty Franck and I said, ‘Ty, you never told me, am I doing this right?’ And he
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@owcaboski: To źle zrozumiałem o co z nią chodzi. W takim razie jeszcze nie doszedłem do tego. Jak mówiłem właśnie skończyłem drugi tom :) Dzięki za sprostowanie!
  • Odpowiedz