Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam taniej drukarki w eksploatacji oraz nie drogiej w zakupie. Na Allegro znalazłem epsona 3100 z wiecznymi tuszami ale jakoś nie jestem przekonany do sprzętu powystawowego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale może ktoś ma dokładnie z tej aukcji i się wypowie to może się skuszę. Z wymagań to duplex, WiFi, najlepiej AirPrint bo wszyscy w domu korzystają z urządzeń Apple #apple #komputery #drukarki #informatyka #drukarka link do drukarki
  • 17
@marcin21164: Kolorowa to najwyżej używana, myślałem ze wystarczy Ci mono. Laserowa ma ta przewagę ze na jednym tonerze (nieoryginalnym) wydrukujesz x więcej niż na tuszu, na dodatek nie musisz co jakiś czas drukować na sile tylko dlatego aby Ci tusz nie wysechł w tonerze.
@drtusz: Widziałem nią, wydaje się ciekawa ale zdarza się druknąć w jeden dzień z 400 stron a wtedy dwa komplety tuszy idą. Może jednak jakiś wielofunkcyjny laser. HP CP1515N tania w zakupie a komplet tonerów 150 zlotych na allegro. Pytanie tylko czy z MacOS zadziała.
@marcin21164: Pozwolę sobie odkopać, jak ten epson, daje radę? Też miałem podobnego canona (5650), ale po ostatnim update oprogramowania kompletnie ją ucegliło, już wcześniej też szwankowała xD Chciałem teraz kupić coś na te dolewane tusze na które jest hype, ale drukarki za 800-1000 zł bez duplexu to dla mnie nieporozumienie i ból dupy (bo kiedyś takie kosztowały 250 zł i funkcja ta była standardem ( ͡° ͜ʖ ͡°