Wpis z mikrobloga

3/100 - marka: CHAZZ; nazwa: Vegetable chips - Dill Pickle

I. Wstęp

Od ostatniej recenzji minęły dwa miesiące, przepraszam z tego miejsca jedyną fankę @danka666 , postaram się zrekompensować to najciekawszymi chrupencjami jakie dotychczas wpadły mi w ręce, teaser: SĄ O SMAKU KISZONEGO OGÓRKA, A TO NIE WSZYSTKO!

II. Recenzja

a) stosunek cena/jakość

Cena: 5 zł/1op.75g

Niestety jeżeli chodzi o cenę - jest ona dosyć wysoka w stosunku do gramatury, ciężko się jednak dziwić, chrupki są z tych zdrowych.

b) baza

Baza jest zróżnicowana, ponieważ mamy tam aż 3!! (słownie: TRZY!!) warzywa, z których wycięte są chipsy:

1) Ziemniak - ziemniok jak ziemniok, raczej nic ciekawego. Na plus to, że jest delikatny i cieniutko cięty.

2) Młody burak - z całej trójki mój ulubiony, wnosi do smaku buraczaną słodycz, również jest kruchy i pocięty w malutkie kółeczka, które wyglądają jak salami, co plus.

3) Marchewka - czasami prosta, czasem w różne zawijasy zrobiona, bardzo dobra, dodaje do smaku delikatną słodkość w marchewkowym stylu. Tak jak pozostałe - łamliwa i komfortowa w jedzeniu.

c) smak

Bardzo ciężko określić smak, skojarzenia rzeczywiście w stronę kiszonego ogórka za sprawą nut kwaśnych pochodzenia roślinnego, wyczuwalna cebula i lekko koperek (sam nie jestem fanem koperku więc proszę się nie zrażać, bo nie czuć bardzo). Na każdym chrupku smak rozkłada się inaczej za sprawą różnych baz, jednak do wszystkich bardzo pasuje. Nie jest nachalny, lecz na pewno nie jest miałki, można powiedzieć że jest średni:).

III. Ocenka

Baza - 10/10
Smak - 8/10
Overall - 9/10

Zdrowość - Zdrowe, można jeść wiadrami bez syfu na twarzy i z uśmiechniętym brzuszkiem.

Ps. Mam nadzieję naprawdę zrecenzować przynajmniej 100 różnych chrupek i chipsów, tylko szukam takich mniej popularnych i trudniej dostępnych. Zapraszam do obserwacji #ciperki

#jedzenie #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
Bogart - 3/100 - marka: CHAZZ; nazwa: Vegetable chips - Dill Pickle

I. Wstęp

Od...

źródło: comment_1640631449wb9zIogs6IRBAaX24qnTrx.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz