Wpis z mikrobloga

@KapitanJaszczurka call center I handel - swoje odsłużyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po prostu nie moja bajka, chociaż szło mi nieźle


Kolejne pytanie - jakie cechy, fizyczne i mentalne, od razu skreślają u ciebie faceta

  • Odpowiedz
@Kotouak: no call center p--------e raczej. Ja sie boje przez telefon gadać. Hmmm z fizycznych to nwm w sumie. Jakby ważył ze 150 kg albo eee no nwm. Chyba nie ma czegoś takiego co by kogoś skreślało u mnie. Albo mi sie podoba albo nei. Odbijam pytanie
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka: Dewocja (byłem z katoliczką umiarkowaną i to już mi wystarczyło), niska inteligencja (nie lubię rżnąć głupa) i materializm (lubię życie wygodne, nie wystawne).
A z fizycznych - to nie tyle co cechy wyglądu a raczej rażące (jak dla mnie) "defekty" w stylu, np jak laska ma wysokie czoło i zamiast zrobić sobie ładna grzywkę to robi cosplay księżyca w pełni ¯\_(ツ)_/¯
Poza tym to podobnie - albo się podoba
  • Odpowiedz
@Kotouak: to se znajdź kotuaku jakomś wiedźme. Na szczęście nie skalałam sie żadnym katolem. No na wysokie czoło to grzywka i elo. Na zakola peruka. co. Uszka z grzybami, picca z grzybami i krokiety z grzybami i serem. A twoje jakie?
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka z viccanką też byłem, xD. Spoko motyw. Moja obecna różowa w sumie też interesuje się duchami, okultyzmem itp (ale raczej hobbystycznie), więc coś w tym jest xD

To Ty widzę grzybiara jesteś xD
U mnie - pizza (z ostrym salami), szarpana wołowina po meksykańsku i migdały (może żreć w nieskończoność).

Dalej - najbardziej creepy przygoda damsko męska w Twoim życiu? Opisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz