Wpis z mikrobloga

@onpanopticon:
Ja sądzę, że Święcicki chce i cały czas pilnuje, by być w konwencji mocnej opozycji i kontrastu do większości środowiska, które cały czas się tabloidyzuje i prześciga w byciu zauważonym przez coraz większe głupoty - cyrkowców dla których sport jest pretekstem do niekończącej sie opowieści o sobie jest już cała masa.
Sportem chce opowiadać o kulturze i opisywać świati, ludzi i popatrzec na niego w trochę szerszym spektrum niż
  • Odpowiedz
o i wlasnie dlatego uwielbiam swiecickiego. nie robi na sile z siebie jakiegos smieszka, luzaka.


@heming: Też za to go lubię. Chociaż nie do końca prawdą jest, że nie robi czegoś na siłę. Bo on swój profesjonalizm robi na siłę. On prywatnie jest dużo bardziej wesoły i jak opowiada anegdoty w gronie znajomych to się cieszy jak gej na paradzie, gdy dostał kwiatuszek. To nie porównanie, kto go zna to wie, że ma takie swoje dziwne ruchy "bliskości" nieraz, ale unika tego na antenie.

Także on niestety, ale i tak udaje. I z tym mam problem. Bo śmieszkiem ani luzakiem nie jest, ale osobiście jest takim przyjemniaczkiem bardziej, weselszym etc. Bardziej żywiołowo na pewno reaguje. Stąd to co widzimy to też medialna kreacja, tylko w inną
  • Odpowiedz
  • 0
@onpanopticon moze po prostu gdy komentuje mecz to trudniej mu sie zachowywac miz w gronie znajomych. chce byc jak najbardziej profesjonalny. moze uwaza, ze nie wypada tak komentowac
  • Odpowiedz
On i Ćwiąkała to top w kraju. Do tego kilku panów z Eleven to też wysoka półka.

Profesjonalni, że nie rzucają banałów dla Januszy dlatego nie są aż tak rozpoznawalni.
  • Odpowiedz
@onpanopticon: jest jakiś inny kraj, w którym komentator musi zabierać głos na prawo i lewo? przecież ci wszyscy zajebiści komentatorzy sprawozdawcy/jedynki z USA i Anglii w ogóle nie istnieją w Twitterach i opiniach, a słucha się ich lepiej milion razy niż p----------o na prawo i lewo o wszystkim Borka. Wiesz czemu? Bo taki gość z Anglii jak pierdzi rano i ma 40 stopni gorączki i tak ma głos na takim
  • Odpowiedz
@onpanopticon: gościu częściej oglądam mecze w Sky i BT niż w Polsce. Komentatorzy prowadzący opisują tam mecz, dwójki coś dokładają od siebie. Jedynki bardzo, bardzo, bardzo rzadko przedstawiają jakiekolwiek tezy, kontrowersyjnych nigdy.
  • Odpowiedz
@onpanopticon: podaj jakiś przykład komentatora prowadzącego/sprawozdawcy (czyli tak zwanej jedynki) z UK, która nawala tweetami jak p------a i komentuje hity np. w LM. Ja nie znam ani jednego, a próbowałem sie namyślać z 5 minut i nic, zero, nie ma takiej postaci
  • Odpowiedz
@onpanopticon: pozwolisz, że podam ci dwóch komentujących bardzo dużo dla BT w LM: Ian Darke i Steve Bower.
Zobacz sobie, jak "istnieją" w Twitterze i ile osób ich tam obserwuje. Ty ich mylisz najprawdopodobniej z prowadzącym studio Linekerem albo dwójkami, czyli tym czym Ćwiąkała tak naprawdę jest, bo nie umie meczów opisywać bez podawania faktów na prawo i lewo, a tak powinna potrafić robić jedynka. Ona ma kolorować to, co
  • Odpowiedz