Wpis z mikrobloga

@FormalinK: Nie wiem w jakiej jednostce służysz, ale od 7.00 do 15.30 jest trochę zajęć nawet w czasie pokoju. Pamiętaj, że są jednostki wsparcia czy logistyczne które faktycznie może mają mniejszy nacisk na fizyczna pracę ale to ciągłe doskonalenie swojego zadania na czas W ;)
@1k3r3k: trepów jest najwięcej i o takich mowię, a nie o tych, którzy pracują w wojsku inaczej. W każdej firmie masz ekipę od sprzątania,ochronę, pracowników właściwych na różnych szczeblach i nie wykluczam, że ci ostatni pracują ciągle. Ale ci, nazwijmy ich, od ochrony, mogliby nie narzekać, że mają do #!$%@? z przed budynku firmy jednego żula czy dwóch.
@FormalinK: Ja powiem Ci tak, zawsze gdzieś w głowie mam to by każda czynność starać się robić jak najlepiej i czy ja to robię dobrze czy źle ? Dla jednych będzie to słabe, dla innych wyczyn ponad ich siły, ale nigdy nie patrzę że ktoś zrobi tak czy siak po prostu róbmy wszystko angażując się w 100 procentach i nie patrzmy innym na ręce będzie łatwiej ;) No chyba że jesteś