Wpis z mikrobloga

@UrbanCreature niestety kosztowne, ale miło się rozpoczyna rozmowę jak już po okolicy chodzą i proszą żeby nie strzelać a ja z tekstem "tylko tyle ile wasz szczeka i nie daje mi spać"

Niestety patologia myśli tylko o sobie i inaczej do nich nie dociera.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crazy_summer: ahem, ja mieszkam na wsi, tutaj każdy ma #!$%@? we wszystko i nikt nie łazi po sąsiadach i nie prosi ani o uciszenie psów ani o delikatne nasuwanie fajerwerkami

nie pamiętam kiedy była ostatnia noc bez ujadania psów
  • Odpowiedz
@Crazy_summer: a jesteś pewien, że to akurat te szczekają? Jak mnie #!$%@? takie myślenie, ktoś (osoby z psami, które szczekają) mi przeszkadza, to ja w takim razie będę #!$%@? wszystkich którzy posiadają psy.
  • Odpowiedz
@Pawelvk to jak to jest że fajerwerki przeszkadzają Tobie a szczekanie nie?
Dlaczego potraficie chodzić i męczyć ludzi żeby nie strzelali w sylwestra ale męczyć ludzi żeby uciszyli psa już nie?
  • Odpowiedz
@Crazy_summer: BO TO BIEDNY PIESEK CZEGO NIE ROZUMIESZ.
WIĘCEJ EMPATII DO MAŁYCH PIESKÓW TY ANTYPSIARZU.
JAK PIESEK SZCZEKA TZN. ŻE ŻYJE, A PETARDA RAZ W ROKU TO MORDUJE MOJEGO AZORA I POTEM MA DEPRESJĘ PRZEZ ROK!!!!!11111111111111111111111
  • Odpowiedz
@Crazy_summer: @tbhilt: ale czy ja napisałem, że to że psy szczekają to dobrze? Nie, uważam że takie osoby powinny popracować nad zachowaniem swoich psów. Chodziło mi o to, ze swoim zachowaniem #!$%@? też osoby których psy nie szczekają.
  • Odpowiedz
@Pawelvk: To niestety prawda.
Na szczęście każdy z moich sąsiadów ma psy, ktore szczekają jak opętane na wiosne/lato/wczesną jesień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawelvk to zamiast chodzić i prosić żeby nie strzelali lepiej zadziałaj żeby cały rok psy nie szczekały.
Sądzę że takie zachowanie zostanie bardziej docenione i ludzie będą bardziej skłonni odpuścić petardy
  • Odpowiedz
@Crazy_summer: xD mam w dupie strzelanie fajerwerkami, chcesz to strzelaj. Nie rozumiesz jednej prostej rzeczy, pies to zwierzę i szczekanie to sposób komunikacji. Jeśli bawi Cię strzelanie petardami to super, ale nie dziw się ludziom że próbują o tym rozmawiać. Ale jeśli jedynym celem twoich zabaw petardami jest zrobienie komuś na złość to jesteś głupkiem i tyle.
  • Odpowiedz
@Saykoza84: tęskni za właścicielem i w ten sposób to okazuje. Oczywiście to nie jest żadną wymówka. Lęk separacyjny jest jak najbardziej do opanowania. Powtarzam, uważam że właściciele psów są za nie odpowiedzialne i to oni powinni zadbać o to by poprawić dobrobyt psa. Skonsultować się z behawiorystą.

@Shatter: > kogo obchodzi kto szczeka XD

Ty tak serio? Uważasz że kara grupowa to jest najlepsze wyjście? Wymyśl sobie jakąś inną sytuację i pomyśl czy
  • Odpowiedz