Wpis z mikrobloga

Czy jakiś Mireczek wie co się stało w Imax w Punkt 44 w Katowicach? Specjalnie jechałem ze znajomymi z Bielska do Katowic na Matrixa, a tu odwołane wszystkie seanse w Imax i wróciliśmy tylko z karnetami za nasze bilety. Pytałem, ale na miejscu nikt nie chciał powiedzieć dlaczego odwołano wszystkie seanse Imax, tylko że są "problemy techniczne". Nie mam zamiaru kręcić żadnej afery, chociaż za paliwo nikt nam oczywiście nie zwróci, ale po prostu chciałbym wiedzieć dlaczego Imax przestał tam działać. Zapytałem, czy to problem z projektorem, ale pani odpowiedziała, że to nie to i że to są problemy techniczne i nie może nic więcej powiedzieć, a na pytanie czy jutro będzie działać odpowiedziała, że nie wie i że nadal nic więcej nie może powiedzieć, a teraz patrzę i widzę, że ze strony Imaxa całkowicie zniknął Punkt 44. Ktoś wie o co chodzi?
#katowice #cinemacity #imax
  • 11
@sylwke3100: jak już na miejscu dowiedzieliśmy się, że odwołali ten seans (a po chwili, że jednak wszystkie seanse Imaxa), to sprawdzaliśmy na necie Punkt 44 i tylko pojawiło się, że kupno biletu na żaden dzisiejszy seans jest niemożliwe, a jak teraz wejdziesz na stronę Cinema City i wybierzesz Imaxa, to Punkt 44 w Katowicach całkowicie zniknął z listy wyborów kin. Dlatego pytam, bo to chyba jakaś grubsza sytuacja, a nie że