Wpis z mikrobloga

Świąteczne ogłoszenie aka KONKURS.

Taka sprawa: kilka miesięcy temu jeden z czytelników tagu wysłał mi niezobowiązująco dwa kosmiczne plakaty Kurzgesagt z sugestią, że może przydadzą się na jakieś #rozdajo – sam nie widziałem ku temu dobrej okazji, ale w końcu są święta, więc lepszej okazji nie będzie.

Wyślę więc po jednym plakacie (Paczkomat na mój koszt) na następujących zasadach:

– zarejestruj się na Substack (polecam i bez konkursu, btw, jeśli lubisz czytać lub słuchać wysokiej jakości treści)
– napisz mi na PW, jakim mailem się zarejestrowałeś (jeśli już jesteś zarejestrowany, napisz mi na PW pod jakim mailem)
– zasubskrybuj mój newsletter
– kliknij share mojego najnowszego artykułu, zatytułowanego Świąteczna aktualizacja z Boca Chicaznalezisko [widzę z poziomu swojego dashboard, który subskrybent "podał dalej" dany artykuł]

Spośród tych osób dokonam losowania 1 plakatu.

Drugi plakat, na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" (ale wciąż spośród osób, które spełnią kryteria powyżej), trafi do osoby, która w artykule

Promieniowanie kosmiczne a podróże międzyplanetarne

Część druga omówienia – ekranowanie pasywne (plus potencjał systemu SpaceX Starship)


Link.

...wskaże* (może być w komentarzu tutaj, mailem, na PW, wszystko jedno) trzy pojazdy Tesla Cybertruck. Są one w tym artykule "schowane" na autorskich grafikach.

Ostrzegam uczciwie, że to nie jest takie proste zadanie, więc jeśli nikt nie wskaże trzech Cybertrucków do Nowego Roku, to nie wiem co zrobię z drugim plakatem, coś wymyślę;) Np. łatwiejsze zadanie konkursowe:P

*uwaga – w konkursie nie biorą udziału osoby, które pomagały mi robić grafiki do artykułu, przepraszam ¯\_(ツ)_/¯

#texasbocachica #spacex #kosmos #glupiewykopowezabawy
texas-holdem - Świąteczne ogłoszenie aka KONKURS.

Taka sprawa: kilka miesięcy temu...

źródło: comment_1640555033hiY2caZ4U3jwAystNadNxd.jpg

Pobierz
  • 11
Aha, intuicja mi podpowiada, że to będzie #rozdajo z historycznie wysoką szansą na wygranie, gdyż super-skomplikowane kryteria wyżej zostaną poprawnie spełnione pewnie przez kilkanaście osób;) W szczególności nie spodziewam się dużej konkurencji w tej drugiej ścieżce, heh.
@Luck_89: Dzięki stary za tego screena – musiałem coś napisać na szybko jak sam zakładałem konto na Substacku jako autor i od tego czasu wygasiłem tag #texasbocachica (gdzie wtedy zamieszczałem na bieżąco newsy) – muszę to wyedytować, bo zachęcanie subskrybentów Substacka do odwiedzania Wykopu brzmi dość groteskowo;) Nawet nie pamiętałem już, że coś takiego wtedy napisałem.
ło Panie, wygrałeś konkurs na najbardziej denne, pracochłonne, nudne, #nikogo, rozdajo tego roku. A do wygrania plamkat xD
Należy Ci się jakaś nagroda Pocieszenia Życia, dodam nick do obserwowanych i coś pomyślę.
pracochłonne


@Vaclav: 100% celowo. Konkurs jest głównie dla osób już subskrybujących mój Substack. Dla nich kliknięcie share przy artykule to, bo ja wiem, 15 sekund "pracy". Jeśli ktoś miałby się zarejestrować na Substacku tylko w tym celu, to owszem, zajęłoby mu to pewnie z minutę (bo trzeba wejść na maila i kliknąć w link weryfikujący).

Poza tym, otrzymałem te plakaty z wyraźną sugestią, żebym użył ich wedle uznania, ale do jakiejś
UWAGA:
Druga ścieżka już nieaktualna – zadanie jednak nie okazało się dla niektórych tak trudne, jak mi się wydawało:D

Został mi więc jeden plakat do wysłania, który zostanie wylosowany wśród subskrybentów (nie zapomnij napisać mi PW, z jakiego maila subskrybujesz) na transparentnych zasadach otwartego losowania (nie wiem jeszcze jak to zrobić, ale rozkminię).

Aha, losowanie w styczniu!

Pozdrawiam.