Wpis z mikrobloga

Na wykopie spotykam się z opinią że Republikanie w US pracują ciężko i nie korzystają z socjalu a Demokraci żerują na państwie poprzez socjal. Podobnie stany zdominowane przez Demokratów i Republikanów.
Dlaczego więc dane mówią odwrotnie? Poza Nowym Meksykiem gdzie jest tylko 36% białych dane wskazują na to, że republikanie mają mniejsze PKB per capita i są znacznie bardziej zależni od pomocy państwa.
https://www.moneygeek.com/living/states-most-reliant-federal-government/

Czyżby wykopki #!$%@? oderwani od rzeczywistości?
#pytanie #usa #ameryka #polityka #gospodarka #mindfuck #shitwykopsays
maszfajnedonice - Na wykopie spotykam się z opinią że Republikanie w US pracują ciężk...

źródło: comment_16405443892ogKcSPxd5Ezjr9eNmTHBw.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masz_fajne_donice: Uogólnianie nie ma sensu. Republikanie maja duże poparcie wśród białych pracujących, a demokraci wśród bogatych i czarnych. Ja dla demokratów jestem republikanienem a dla republikanów mi bliżej do demokratów. System dwu partyjny jest trochę bez sensu a libertarianie to ułamek procenta chociaż ciagle rosną w sile.
  • Odpowiedz
a demokraci wśród bogatych


@lajsta77: A to ciekawe bo z tego co wiem więcej miliarderów popiera republikanów. Kolejny fun fact z dupy wyssany przez wykopków? Dobrze radzę nie powtarzaj nic przeczytanego na wykopie bo na jedno zdanie prawdy masz trzy kłamstwa.

Uogólnianie nie ma sensu.

Piszę w kontekście odpowiedzi na uogólnianie wykopków które na dodatek jest błędne jak widać po powyższych danych więc jednak ma sens.
maszfajnedonice - > a demokraci wśród bogatych

@lajsta77: A to ciekawe bo z tego c...

źródło: comment_1640563267wYWwl0lwl8gYmQxzU8HR4b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz