Wpis z mikrobloga

Żaden kraj na świecie nie wrócił do normalności dzięki masowym szczepieniom.

Covidianie: Szczepmy się, by wrócić do normalności.


@Maffiozzo97:
Covidianie: "to przez was nie szczepione szury nie wracamy do normalności" XD
  • Odpowiedz
Kurde, ale jednak przeglądałem dziś statystyki zgonów i my mamy po 500-600 a inne kraje z zaszczepieniem 80-90% jednak po 200 zgonów i obniżka 2-3 razy od innych fal.


@ImNewHere: Czyli warto zamknąć gospodarkę i opóźnić o kolejny rok powrót do normalności dla obniżenia poziomu zgonów o kilkaset osób?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Maffiozzo97: @Mr_3nKi_: @FulTun: @Rabusek: @Adam_Prosty:

Kurde, ale jednak przeglądałem dziś statystyki zgonów i my mamy po 500-600 a inne kraje z zaszczepieniem 80-90% jednak po 200 zgonów i obniżka 2-3 razy od innych fal. U nas bez zmian praktycznie.

Ciężko stwierdzic cokolwiek w tej sprawie..

@ImNewHere: porównaj jakość powietrza w sezonie zimowym między tymi innymi krajami, a Polską ( ͡
  • Odpowiedz
Żaden kraj na świecie nie wrócił do normalności dzięki masowym szczepieniom.


@Maffiozzo97: Zaden niezaszczepiony tez nie. Za to w zaszczepionych jakby mniej zgonow.
  • Odpowiedz
Za to w zaszczepionych jakby mniej zgonow.


@PDCCH: problem w tym, że szczepienia były i nadal są reklamowane jako powrót do normalności. Hasła typu "Ostatnia prosta" nie dotyczyła ilości zgonów, ale zakończenia lockdownów
  • Odpowiedz
ograniczaniu skutkow pandemii


@PDCCH: kwestionuje konieczność i skuteczność szczepień w ograniczeniu lockdownów i "powrotu do normalności"
  • Odpowiedz
Nie umiesz napisać poprawnie "10. dawka"?


@tomilipin: A ty musisz sie przypie#dalać do każdego? Kolejny świr ortograficzny sie znalazł. Skąd wy sie bierzecie? Współczuje osobom przebywającym w twoim otoczeniu, musisz ich strasznie #!$%@?ć.

Kojarzysz mi sie z takim typowym nerdem, który wszystkich #!$%@? swoją obecnością i pie#doleniem.
  • Odpowiedz