Wpis z mikrobloga

@casynowex: nienodczuoem jakos zbytnio, uzywammod ponad miesiaca.
Natomiast musisz iacsc na ustepstwa, bo w tej kwocie bedzie ciezko o uber aparat. Co wiaze sie flagowymi produktami i do tego uber baterie, ktora wytrzyma 2dni z najnowszymi procesorami

Nie wierz w zadne cudowne aparaty w chinskich gownach bo to sciema.
Dobrym wyborem bylby np pixel6 ale jego za tyle nie kupisz, no i w PL on jest wykastrowany z czesci funkcji.
W
@Eskim0s: a ja siedzialem na xiaomi od czasow mi4 przez chyba 6 telefonow i wiem jak #!$%@? jest to system.
Nie slyszalem, zeby do jakiegokolwiek innego producenta uzytkownicy pisali petycje z prosba o naprawienie softu, albo zeby uruchamiano specjalny dzial do naprawy bledow i informowano o tym szeroko w necie.

Jesli tobie nie zdarzaly sie zadne bugi i problemy po updatach to super. Ale wystarczy wejsc w #xiaomi i zobaczyc z
@PurpleHaze: Jedyny problem jaki mnie napotkał to w Mi9 po aktualizacji do systemu Android 10, miałem migający ekran blokady gdy jasność była na 1/4.
W Androidzie 11 mam problem z grami starymi, ale jak wyjdą aktualizacje oficjalne lub nieoficjalne, możliwe że nie będzie problemu.
Od czasu gdy przyzwyczaiłem się (a miałem z tym na początku problem) do ekranu 120 lub 144Hz, to dla mnie od tego momentu, ekrany 60-90 wyglądają jakby