Wpis z mikrobloga

Ale ten tvn jest obrzydliwy. Właśnie na tvn24 jest podsumowanie roku 2021 i przypomnieli kryzys imigracyjny na granicy polsko-białoruskiej. Oczywiście pokazywali tylko zdjęcia zmarzniętych ludzi na granicy, koczujących w lesie przy ognisku. Zdjęcia pokazujące jak mundurowi wyprowadzali dzieci z Michałowa z ośrodka dla cudzoziemców. Ale nie było nawet jednego momentu z szturmu na granicę w Kuźnicy, kiedy młodzi faceci rzucali kamieniami i strzelali z procy w polskich funkcjonariuszy.

A potem będą sobie wycierać morde jakimś gadaniem o obowiązku dziennikarskim i "misji".

"Twoim prawem jest wiedzieć" Ha tfu!

#bekazlewactwa #tvn #bekaztvn #bialorus
maciorqa - Ale ten tvn jest obrzydliwy. Właśnie na tvn24 jest podsumowanie roku 2021 ...

źródło: comment_1640447316waTtwpOXVZSY8E9Cn1r0Mh.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szturmu na granicę w Kuźnicy, kiedy młodzi faceci rzucali kamieniami i strzelali z procy w polskich funkcjonariuszy.


jestem za obroną granic ale jak strzelanie z procy jest szturmem to znaczy że ja za młodego to byłem co najmniej partyzantem, zachowajmy jakiś umiar w tym wszystkim
  • Odpowiedz
@maciorqa: Koło wolności słowa to oni nawet nie stali. To tępa propaganda pro-globalistyczna przychodząca do nas z zachodu.


Jakie jest przeciwieństwo proglobalistycznej propagandy?
Jakie media w Polsce nie są proglobalistyczną Propaganda?
  • Odpowiedz
@maciorqa no i w tym momencie wyłączasz i nie oglądasz, anulujesz subskrybcję Playera itp. Ty, TVN i jego odbiorcy żyjecie sobie jak chcecie, jest wolność i git.

Nie masz możliwości zrobienia tego samego z TVP, także to nie TVN jest problemem na rynku medialnym.
  • Odpowiedz
@Gluptaki: Nie trzeba zakazywać działalności innym stacjom aby koło wolności nawet nie stać. Tak samo jak TVP samo z siebie nie zakazuje działalności innym stacjom. I zarówno TVP jak i TVN rozprzestrzeniają tępą propagande swoich mocodawców i zarówno mocodawcy TVP jak i TVN najchętniej by zbanowali opcje sobie przeciwne.
  • Odpowiedz
@wallygatorrrr: Tak #!$%@?, dla Was każdy kto krytykuje TVN, Wyborcza, PO, Lewice, Hołownie JEST PISOWSKIM TROLLEM. Tak jak dla innych każdy kto krytykuje PiS czy TVP, Republikę czy Gazetę Polską jest LEWAKIEM. Walnijcie się wy wszyscy w łeb. xDDD
  • Odpowiedz