Wpis z mikrobloga

Mam do wyboru Yves Saint Laurent L'Homme Cologne Bleue albo Yves Saint Laurent M7, jako że rodzice mają oba i zaproponowali bym sobie jedne wziął. Nie znam kompletnie tych zapachów (oba są zapakowane), a że znajdują się tutaj konkretni znawcy (po wpisach przebijających się w gorące XD) to zdam się na waszą opinię.
#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
@James0n: M7 ponadczasowy klasyk z tym ze to zapach dosyc polaryzujacy, cieżki, samczy. YSL lhomme cologne to zpaach jak sie domyslasz lekki, swieży. Sam odpoweidz sobie co lepiej Ci leży i co wolisz uzywać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alvaro1989: największe różnice są pomiędzy pierwszą wersją a późniejszymi La Collection i ostatnią w przezroczystym flakonie. Oba sześcienne flakony to bardziej nowoczesny zapach. Niezależnie od nazwy, każda wersja M7 jest znakomita
  • Odpowiedz
@bez_szalu @dyniel Dzięki, wziąłem L’Homme, bo z tego co piszecie to wydaję się, że M7 jest „dojrzalszym” zapachem i na mój wiek to bardziej coś lżejszego będzie odpowiadać. Szczególnie, że kończą mi się stare zapachy, a przyda się coś na co dzień.
  • Odpowiedz