Wpis z mikrobloga

  • 62
No cóż, okazuje się, że jednak antygenowy test z NHSu nie był fałszywie pozytywny - test PCR potwierdził, że mam #covid19 :( Dobrze, że nie poleciałam na święta i nie zakaziłam rodziny.

Póki co, czuję się znośnie, jestem tylko osłabiona.

Ehh, covid pokrzyżował mi plany i zrujnował święta (,)

#uk #anglia #smutnazaba
  • 22
  • Odpowiedz
Póki co, czuję się znośnie, jestem tylko osłabiona.


@Ag90: jeżeli 90 to rocznik, to na 99.9% na tym się skończy ( )
  • Odpowiedz
@Ag90: No teraz jest spoko, ale tydzień temu miałem mocny suchy kaszel i uczucie jakbym nie mógł nabrać powietrza w jedno płuco. Na szczęście antybiotyki pomogły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ag90 mój coroczny okres alergii cieknący nos i piekące oczy w tym roku okazał się #covid19 tak więc siedzimy w domu zero gości i całe 10 dni tylko dla siebie() dodatkowo brak węchu i smaku... Tak jakoś dziwnie whisky smakuje()
  • Odpowiedz
@Ag90: a weź, ja w środę byłem na spotkaniu świątecznym ze znajomymi i jedna znajoma covida nam przywlokła. Tego samego dnia była testowana i negatywny(jechała do dziadków i nie chciała ich pozarażać), na następny dzień się źle poczuła i się okazało, że covid. 12 osób i ich rodziny mają rozwalone święta XD
  • Odpowiedz
Testy kompletnie o niczym nie świadczą a tu widzę nadal psychoza że test=covid. Dramat....
Testowanie się na potęgę to oznaką paranoi. Dobrze że w moim otoczeniu nie ma nikt paranoi bo przynajmniej można normalnie żyć. Wszyscy zdrowi i nikt nie #!$%@? szopek z testami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Bigbluee Nie Tobie oceniać, kto i z jakiego powodu się testuje, a mnie na pewno daleko od paranoi. Ja się przetestowałam, bo taki był wymóg przed planowaną podróżą do PL - z antygenowego wyszedł pozytywny, kolejny test PCR to potwierdził. Nowe objawy przyszły właściwie teraz.

Gdyby nie wymóg PL, żeby się przetestować, nawet jeśli jest się zaszczepionym, to już bym była w PL i bym zakazała innych.

Spokojnych świąt życzę.
  • Odpowiedz