Wpis z mikrobloga

Obejrzałem wczoraj #matrix4 i szczerze mówiąc, spodobał mi się. Oczywiście, jeśli ktoś nie obejrzał poprzednich części, to nawet niech nie podchodzi do oglądania czwórki.

Na początku byłem negatywnie nastawiony przez zwiastuny i inne sceny przedpremierowe. Pomyślałem, że to będzie totalne G i nie warto oglądać, że to nie jest to co kiedyś (kiedyś do było kurła). Nie wiedziałem kompletnie nic poza kilkoma ujęciami. Pomyślałem nawet, że znowu do nowego filmu wpie#dolili za dużo LGBTQRTVAGD - na całe szczęście się myliłem.

Można się przyczepić, że jest za dużo kolorów, że to nie jest to, że to wszystko wygląda inaczej (sztucznie). Już nie było dominującego zielonego koloru pomieszany z czernią, nie było tego mrocznego i surowego klimatu. Było za to ponowne ściągnięcie Neo z Matrixa do prawdziwego świata, ponowne spotkanie starej ekipy i ponowna walka.

Można było zostawić matrixa na trzeciej części, ale był ten niedosyt. Teraz po obejrzeniu czwartej części mój niedosyt został zaspokojony.

Wydaje mi sie, że będzie kolejna część i może nawet z dzidziusiem Neo jako ten najpotężniejszy ze wszystkich.

Całość oceniam na 7/10.
#film #matrix
Mr3nKi - Obejrzałem wczoraj #matrix4 i szczerze mówiąc, spodobał mi się. Oczywiście, ...

źródło: comment_1640339319CmFzH4e6RKBhAbGJfnk0yo.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7/10??? Ten film to gniot. Pierwsza godzine można se odpuścić. Słabe efekty. To wygląda jak parodia.


@octave25:bo sie nastawiłeś, że to będzie wyglądało jak w poprzednich częściach. Ja skupiłem się na pokazaniu dalszej historii niż na samych efektach wizualnych.
  • Odpowiedz
bo sie nastawiłeś, że to będzie wyglądało jak w poprzednich częściach. Ja skupiłem się na pokazaniu dalszej historii niż na samych efektach wizualnych.


@Mr_3nKi_: Tym komentarzem można właściwie zakończyć dyskusję, mam dokładnie takie samo podejście.
  • Odpowiedz
@octave25: Obejrzałem właśnie z 20 minut filmu, w sumie to przewijałem co chwilę. Jeśli ktoś oglądał poprzednie części i ma nostalgię do starego Matrixa który miał to coś, to polecam nie oglądać nowego. Z ręką na sercu, ten film to gniot, g*wno. Naprawdę pod każdym względem ten film jest tragiczny, nie rozumiem jak to może się podobać
  • Odpowiedz
@laleche: Nie wiem jak można było wypuścić coś tak słabego. Dla kogo oni zrobili ten film to nie wiem. Bo jak ktoś oglądał poprzednie części to i tak pamietam historie postaci, nie wiem po co te przypominajki. A nowy widz i tak by nie skumał o co chodzi. Biedny scenariusz i efekty. 0/10
  • Odpowiedz
bo sie nastawiłeś, że to będzie wyglądało jak w poprzednich częściach.


@Mr_3nKi_: to chyba oczywiste, że skoro oryginalna trylogia była genialna pod względem scenariusza, dialogów, gry aktorskiej, warstwy wizualno-muzycznej to tego samego oczekujemy od kolejnych części. Jedyne co w tym filmie jest dobre to to pomysł na kontynuację historii, natomiast wykonanie tragiczne. Ten film mógłby być nawet ok jako samodzielna historia, ale wydali to pod szyldem matrixa więc matrixa oczekiwaliśmy.
  • Odpowiedz