Wpis z mikrobloga

Hej, kiedyś (lata 2004-2006), w telewizji leciało anime, gdzie główny bohater walczył z "plaga", była to maź, która pokrywała cała ziemię i się rozrastała. Fabuła toczyła się w średniowiecznej Japonia/Chinach (pamiętam, że były tam zamki). Każdy kto dotknął mazi umierał. Mam jeszcze obrazek w głowie, gdzie bohater stał na jakiejś skale, czy drzewie a jego otaczała ta maź, była chyba koloru fioletowego. To tyle co pamiętam, może ktoś kojarzy?
#anime
  • 7
  • Odpowiedz
@Laapaan: nwm, szukałem srogo i szczerze mówiąc nie mogę nic takiego znaleźć co by pasowało. Jest jakaś stronka nawet gdzie ktoś wypisał różne animce lecące w polskiej telewizji i nic nie pasuje

Może to nie było anime ?
  • Odpowiedz
Sam nie wiem co wpisywać w Google, frazy "anime bohater walczy z plaga", "anime polska lata 90" już przeglądałem, na 99% było to anime, najprawdopodobniej produkcja japońska/chińska, charakterystyczna kreska, twarze i tła. Liczyłem, że może ktoś jeszcze to oglądał, leciało chyba na któreś święto zmarłych, pamiętam bo nie mogłem obejrzeć do końca.
  • Odpowiedz
Dobra chyba znalazłem, widocznie mój opis polegał tylko na pewnym fragmecie (plaga, była ale nie na taką skale jaka myślałem), przypomniały mi się też te duszki jak tylko zobaczyłem fragment filmu.
  • Odpowiedz