Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1926
Jesteście naiwni jeśli myślicie, że PiS straci poparcie przez te podsłuchy. Przecież ich twardy elektorat ma tak wyprany mózg, że oni by popierali nawet bezpodstawne zamknięcie w więzieniu całej opozycji.

#bekazprawakow #afera #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
ja to jestem ogolnie przerazony, codziennie dzieja sie w naszym kraju takie rzeczy, ze wlos sie na glowie jezy, a tutaj w elicie internetu nadal tylko wojenki lewicowo-prawicowe albo rozkladanie na czynniki pierwsze wypowiedzi jakiegos #!$%@? z konfederacji, co nie ma zadnego znaczenia wobec skali konsekwencji jakie maja pisowskie rzady kazdego dnia
  • Odpowiedz
@andrzejm20: ale przeciez te NSO Group po prostu sprzedaje oprogramowanie temu kto za to zaplaci. Nie ma tam jakiejs gry politycznej czy realizowania interesow panstwowych. Rzad polski byl po prostu ich klientem, tak samo jak wiele innych rzadow czy organizacji na swiecie
  • Odpowiedz
@tusk: moim zdaniem to jest błędne założenie, że ludzie którzy się nie sprzeciwiają mają wyprane mózgi. Ja co prawda nie głosowałem na PiS (w ogóle nie głosowałem) i generalnie nie podoba mi się to co robi w sprawie aborcji, podsłuchów czy TVNu, ale też jakoś specjalnie mnie to nie rusza, a na pewno nie sprawi że wyjdę na ulicę w obronie żałosnej opozycji czy rakowej telewizji. Nie wyszedłbym też gdyby
  • Odpowiedz
@tusk: Przecież nie ma żadnej afery. Wchodzisz na WP, Onet i resztę a tam cisza xD. Ja dzisiaj dopiero się dowiedziałem o jakiejś aferze, media głównego nurtu musiałaby to nagłośnić, a tak to poszczeksja poszczekaja a karawana jedzie dalej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@andrzejm20: Serio uważasz że nasi spece byliby w stanie złamać zabezpieczenia iPhone czy Androida? To jest ekstremalnie trudne i nikt za 3500k netto tego nie zrobi.

Poza tym w raporcie Citizen Lab, jest wprost napisane, że chodzi o Pegasusa.
  • Odpowiedz
Jesteście naiwni jeśli myślicie, że PiS straci poparcie przez te podsłuchy. Przecież ich twardy elektorat ma tak wyprany mózg, że oni by popierali nawet bezpodstawne zamknięcie w więzieniu całej opozycji.


#bekazprawakow #afera
Tak jak gadali o aborcji "teraz kaczor przesadził to koniec blabla" a później grzecznie do roboty poszli w poniedziałek xD
  • Odpowiedz
@tusk: Jakby pisiory zamknęły całą opozycję, to by tylko kwik szczęścia wśród ich elektoratu wywołało. A żeby rozumieć jakie inflacje, pegasusy, ekonomię - a po co to komu? Przecież u nich jak te 2 pozostałe neurony złapią synapsę to ta moc intelektualna jest wykorzystywana tylko do zakupu następnej flaszki.
  • Odpowiedz
@andrzejm20: brzmi jakbyś wyrobił sobie zdanie i niezależnie od dowodów zawsze byś szukał wymówki, by twoja ukochana Partia była niewinna. Ponadto czemu kanadyjski Citizen Lab miałby nagle zacząć kłamać, skoro nie kłamali na temat reszty włamań?
  • Odpowiedz
że oni by popierali nawet bezpodstawne zamknięcie w więzieniu całej opozycji.


@tusk: przecież nawet opozycja popiera bezprawne zamykanie ludzi w domach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tusk: Jak afera? Pare dni i ucichnie ukryte czymś innym. Elektorat PiS ma tak wyraźny mózg, ze jeśli nawet jemu zacznie dziać sie źle to za wszystko obwini Tuska, lewaków i zachód xD Przykro mi ale lata zaczadzenia mózgu kadzidłem i indoktrynacja kościoła zrobiło swoje. Dla tych ludzi nie ma już ratunku.
  • Odpowiedz