Wpis z mikrobloga

Kocham wykopake ( ʖ̯)

Mój Anonimowy Mikołaju! Ogromnie dziękuję Ci za paczkę!

Prezenty wszystkie idealnie dobrane ()
Świąteczne skarpetki kocham! Noszę je przez cały grudzień, a nawet dłużej. Te które wybrałeś są przesłodkie i w moim rozmiarze (ʘʘ)

Różowe bujo - wymarzone! Od nowego roku będę prowadzić i zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

Świeca sojowa o świątecznym zapachu, wow! Zapach roznosi się dzisiaj po całym salonie. Uwielbiam te z drewnianym knotem, dają taki efekt dźwiękowy jak ognisko.

A książka? Ojejku! Trafiłeś w dziesiątkę! Że też ja na nią wcześniej nigdzie nie wpadłam! Jest mega ciekawa, wszystko super wyjaśnione, zajebiste przykłady. Idealna. Wciągnęła mnie bardziej niż świąteczna książka, która aktualnie czytam xD mówię serio, czegos takiego potrzebowałam.

Winko, hiszpańskie, czerwone, wytrawne, czego chcieć więcej? ( ʖ̯) w książce o winach i szczepach już sobie o nim poczytałam. Zapowiada się idealnie. Aż szkoda otwierać :D poczeka na specjalna okazję, jakieś Boże Narodzenie czy coś XD

Zelki. Wiesz, że ze sto lat nie jadłam? Za dzieciaka uwielbiałam, a później jakoś tak o nich zapomniałam. Cudownie będzie wrócić do tego smaku.

Prezent naprawdę idealny i sprawił mi ogromną radość. Pudełko pięknie zapakowane. #inpost mega zadbał i papier nie był nawet minimalnie naruszony.

Co tu dużo mówić, trafiłeś że wszystkim w stu procentach! Mam nadzieję, że przygotowywanie paki dla mnie sprawiło Ci trochę świątecznej radości i zachęciło do udziału w kolejnych edycjach.

Życzę Ci wszystkiego dobrego na święta!
I jeszcze raz naprawdę bardzo dziękuję ()

#pokapake
#wykopaka
akNe - Kocham wykopake 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

Mój Anonimowy Mikołaju! Ogromnie dziękuję Ci za p...

źródło: comment_1640294978T0jzppntwvn9C4F0DHiAR6.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz