Wpis z mikrobloga

Mam i ja!
Dziękuję @zaq-zaq-9081 za super paczkę!
Tak samo uwielbiam przygotowywać jak i dostawać paczki! W tym przypadku nie było inaczej, nie mogłam się doczekać, aż przyjdzie...

Przede wszystkim dziękuję, za tak miły i spersonalizowany list! czytałam go kilka razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Baaardzo dziękuję za książkę, sama jakoś nie mogłam się zmotywować żeby ją kupić, na pewno przeczytam jak tylko oglądnę serial (nie chce go sobie psuć bo książka na pewno lepsza) cieszę się że oboje jesteśmy fanami tej sagi, dla mnie serial nie ważne jaki będzie i tak mi się będzie podobać bo jestem nie obiektywna jak coś bardzo lubię....

Grę zabieram ze sobą na święta do domu rodzinnego będziemy testować z rodzinką. Ściereczka i rękawica kuchenna na pewno się przydadzą, tego nigdy mało! Poza tym są przepiękne!

Robótka ręczna super, dawno nie haftowałam, jak tylko zrobię to na pewno się pochwalę.

Słodyczy nigdy mało, dziękuję za żelki, które uwielbiam!

Podsumowując, paczka jest mega, wszystko się przyda, zostanie zjedzone lub uprzyjemni mi czas. Żałuję, że to już koniec tej edycji bo zawsze jej wyczekuję z niecierpliwością, ale też mega się cieszę bo to świetna zabawa.

P.S. Świetnie zapakowane i opisane! (ʘʘ)

#wykopaka #pokapake
Pobierz Sofie - Mam i ja!
Dziękuję @zaq-zaq-9081 za super paczkę! 
Tak samo uwielbiam przyg...
źródło: comment_1640283480prVbF84EXB1Paumc9a9dg4.jpg
  • 3
Hejka @Sofie, Cieszę się jeśli trafiłem w Twoje gusta i spełniłem oczekiwania względem WykopMikołaja. Niech Ci wszystko dobrze służy. Czekam na Twoją opinię o serialu i potem o aktualne wrażenia podczas czytania Krwi elfów. Będziemy w kontakcie