Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
Magia świąt.

Mam sąsiadkę typu szur. Już przed pandemią wierzyła w spiski Big Pharmy i nie szczepiła bombelków. Oczywiście jak tylko zaczęła sie pandemia to zaczęły sie opowiesci o plandemii, spiskach billa gatesa i inne takie. Miesiąc temu złapała koronawirusa. 3 tygodnie pod tlenem, wczoraj wróciła do domu. Własnie zadzwoniła do mamy z pytaniem kiedy po przejściu covida będzie mogła się zaszczepić ()

Miłego przesilenia zimowego wszystkim! Trzecia dawka dla mnie już umówiona i wam też polecam

#koronawirus #chwalesie
  • 20
3 tygodnie pod tlenem musiała przez 3 tygodnie być w ciężkim stanie

musiała przez 3 tygodnie być w ciężkim stanie


@Soojin21: Tlenoterapia to nie jest stan ciężki, śmieszy mnie to robienie z tlenoterapii ciężkich stanów a z jego podawania jakiejś sensacji, pewnie niektórzy myślą że to to samo co respirator. Moje dziecko kiedyś potrzebowało tlenu i nikt z tego sensacji nie robił, ale to było długo przez koronaparanoją, teraz pewnie oglądałbym
@Soojin21: Jestem sąsiadem typu szur. Już przed pandemią wierzyłem w spiski Big Pharmy (jakby nie patrzeć, to Pfizer dostał pare lat temu 3 miliardy kary za kłamanie - więc bezgraniczne zaufanie zakłamanej dużej korporacji, prezentowane przez środowiska lewicowo-liberalne jest przezabawnym chichotem losu), na covid-19 się nie zaszczepiłem, ale jestem zaszczepiony na wszystkie choroby z kalendarza szczepień i kilka spoza (zakładam, że sumarycznie na więcej chorób niż Ty, z racji częstego podróżowania
@Soojin21: Tak, I zapewne złe odżywianie i brak witamin... Wszyscy tylko albo pro szczepionki albo przeciw... Dlaczego żadna strona nie pisze o tym żeby w okresie zimowym się dobrze suplementowac, dobrze odżywiać i dbać o higienę i ubiór?¯\_(ツ)_/¯ Ze swojej strony mogę polecić wrośniaka różnobarwnego. Biorę od 3 miesięcy oprócz suplementów i oprócz kataru i zapchanych zatok to nawet gorączki nie miałem, gdzie wcześniej praktycznie co roku jakąś grypę zalapywalem...
@Soojin21: Cieszyć się, że ktoś może umrzeć, tylko tępy lewak z problemami ze zrozumieniem świata mógł coś takiego wymyślić. Może zanotuj sobie to gdzieś i walbij się zeszytem tysiąc razy to zrozumiesz, w każdym innym przypadku poza coviden antyszczepy to debile z którymi trzeba walczyć, zmusić do szczepienia dzieci kto.
Przykro mi, że musiała przez 3 tygodnie być w ciężkim stanie


@Soojin21: w skali jeden do dziesięć bardziej niż kobieta której czternastoletni syn dostał poszczepionkowego zapalenia mięśnia sercowego? Ale za to wyleczył się z "szuryzmu". Tobie również zdrowych świąt ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://childrenshealthdefense.org/defender/emily-jo-14-year-old-son-aiden-myocarditis-pfizer-vaccine/
Usmiech_Niebios - > Przykro mi, że musiała przez 3 tygodnie być w ciężkim stanie

@...

źródło: comment_16402933007LJnX1HRYVomp0Dss1Q1DG.jpg

Pobierz