Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#footballmanager

powiem Wam, ze zajebistych 5 zawodnikow udalo mi się dogadać od nastepego okienka transferowego (4 gwiazdki), i to z wolnych transferow (przekopywalem się kilka godzin przez zawodnikow ktorym koncza się transfery w ciagu 6 miesiecy). Ale juz teraz wyczuwam problem z Polakami do składu... nikt (Lech, Pogoń, Wisła) nie chce mi sprzedać swoich 3.5 gwiazdkowych zawodnikow, a w swoim składzie mam jedynie Slisza (na ktorego miejsce przyjdzie mi kozacki argentynczyk 4.5*) i Misztę, na ktorego miejsce przychodzi lepszy 25letni 4 gwiazdkowy bramkarz. #!$%@?ą mnie te polskie przepisy odnośnie składu. W zagranicznych ligach też są takie restrykcje?

Z juniorów poki co mam dwóch 2.5 gwiazdkowych ziomali którym daję się ogrywać w pierwszym zespole (napastnik na W i Cielemięcki, pomocnik) ale czymś takim lig europejskich nie zwojuję... Wlasnie odpadam w cwiefcfinale eurocup z RB Leipzig, u siebie 1:2 i na wyjezdzie wole nawet nie myslec jak mnie pokarają...

Da się jakos dobrych Polaków ściągnąć do legii?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noiser13: O, dzieki. Jestem nowicjuszem hehe. Ale oczywiscie porownywalem parametry z moimi obecnymi zawodnikami.

ps. Yakshibaev strzelił dla mnie ponad 35 goli (łacznie) a jeszcze pare meczów do konca sezonu zostalo
@yolow71 Transfery polskich zawodników między czołówką ligi tak jak w rzeczywistości są ciężkie do wykonania, kluby żądają dużych kwot i jest to spory problem w graniu polskim klubem.

Innym jest to że przy rejestracji składu istnieje wymóg minimum 8 Polaków a z czasem odjeżdżając reszcie Ekstraklasy skład robi się coraz bardziej zagraniczny.

Problem z Polakami będziesz miał wiecznie, możesz próbować ściągać starszych ex-kadrowiczów by Ci zagrali końcówkę kariery u siebie.
@yolow71: Ja jak grałem Zahlebiem w FM21 to ogrywałem najzdolniejszych wymyślencow (newgenow) ze swojej akademii. W 4 czy 5 sezonie wytransferowalem jednego robiąc rekord sprzedaży z ligi. Dobrze tez sondować naszych rodaków za granicami - ktoś może się odbić od mocnego klubu i sprowadzasz sobie do siebie Np solidnego zmiennika. Ja tak kupiłem Patryka Klimale z Celtiku - na ławeczkę był w sam raz i cyk Polak zgłoszony ( ͡°
@yolow71: Wystawiaj Polaków w lidze, a obcokrajowców w LM. Spróbuj mieć z 3 bardzo dobrych wychowanków i 3 zapchaj dziury, do do LM zgłosisz wszystkich i jeszcze będziesz miał ściągnięty "szrot" jako opcja rezerwowa w pucharach.