Wpis z mikrobloga

Dziś ok. godz. 9:00 w Castoramie dopadło mnie dwóch funkcjonariuszy policji. Za brak maseczki oczywiście. Skierowany zostanie wniosek o ukaranie mnie do sądu, bo nie przyjąłem mandatu. Plusujących zawołam do wpisu z rozstrzygnięciem sprawy. Covidian i płaskoziemców proszę o nieudzielanie się w tym wątku.

PS. Jeden z policjantów szczerze życzył mi wygranej w sądzie i tłumaczył się, że nie robią tego chętnie, ale "interwencję" pozostawia drugiemu z nich, jakiemuś młokosowi niższemu stopniem i wnioskuję, że ten wziął to jako zbieranie doświadczenia. W każdym razie życzyliśmy sobie wzajemnie spokojnych świąt.

#koronawirus
  • 211
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@forfame: nie przejmuj się, ja miałem wniosek do sądu w lipcu skierowany, do tej pory poza wezwaniem na przesłuchanie (na które nie poszedłem) nic nie przychodzi, także chyba z góry zrezygnowali o wszczęciu postępowania.
@dyslexia: W toku tego wątku napisałem już, że nie wiem jakie będzie rozstrzygnięcie, ale na pewno przedstawię swoje racje i wesprę się orzecznictwami w podobnych sprawach. I taki jest mój cel. I tak jak napisałem do @Vaerlin, jeśli przegram to też to opiszę i zawołam. Nie chodzi mi o to, żeby pokazać - PATRZCIE MIAŁEM RACJĘ, ale myślę, że taki zakończony wątek może pomoże komuś innemu w podjęciu decyzji w