Wpis z mikrobloga

Drodzy tagowicze,

Wszystkie składy w LCS i LEC zostały potwierdzone, dlatego chciałbym zaproponować Wam wspólną zabawę, w której nagrodą będzie tytuł tagowego eksperta! W zabawie tej przewidujemy końcowe ułożenie drużyn obu lig po fazie zasadniczej (na playoffy zrobimy sobie osobne przewidywanie).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do dzielenia się swoimi predykcjami w komentarzach w następującej formie (będzie mi łatwiej do Excela kopiować). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od pierwszego miejsca:
LEC: FNT, VIT, G2, Mad, Rogue, Misfits, XL, BDS, SK, Astralis
LCS: TL, 100T, C9, EG, TSM, IMT, GG, FlyQ, CLG, Dig

Punkty za predykcje będą przyznawane na podstawie różnicy między przewidywanym miejscem a faktycznym. Na przykład, jeżeli G2 wygra fazę zasadniczą, a ja obstawiłem, że skończą na 3 miejscu, to dostanę za to 2 punkty (3 - 1). Mój wynik końcowy to suma punktów dla wszystkich drużyn. Osoba z najniższą ilością punktów wygrywa zabawę.

Jeżeli macie jakieś uwagi do formatu, to proszę podzielić się nimi w komentarzu.

Zapraszam do wspólnej zabawy. :)

#leagueoflegends
  • 15
@szajbix: Moja tier lista bedzie wylacznie polegac na tym do jakich druzyn mam sympatie
LEC: BDSM, VIT, RGE, AST, SK, XL, MAD, MSF, FNC, G2 -> Mam nadzieje, ze bds sie dobrze pokaze i vit, ale bede zadowolony jak ktokolwiek wygra byle fnc i g2 sobie swoj glupi ryj rozwalilo o dol tabeli albo brak worldsow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LCS: EG z kacperkiem i jojopjunem, bo