Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie mojej paczki :)
Jestem świeżak i nie miałem jakichś oczekiwań od mojego nadawcy, tym bardziej że jak słyszę pytanie co chciałbym dostać na prezent to nigdy nie wiem co odpowiedzieć. Co do zawartości:
-Książki nie znam ale z chęcią przeczytam, tym bardziej że bardzo często mam problem z wyborem lektury :)
-Słodycze bardzo szybko znikną :)
-Case na telefon - super, przyda się, w tym roku byłem kilka razy na kajakach i za każdym razem sobie powtarzałem że przed kolejnymi muszę kupić taki, więc w przyszłym sezonie będzie intensywnie użytkowany :)
-Czarne historie - argh, kumpel na studiach nas męczył tymi historyjkami a ciągłe złe odpowiedzi doprowadzały nas do szału. Po czasie znowu nabrałem ochoty na tą gre i pierwsze co z dziewczyną wyciągnęliśmy po jednej karcie, reszta poczeka na spotkanie ze znajomymi :)
-Ręcznik podobnie jak przy casie, przyda się, czy to na siłowni/morsowaniu czy latem bawiąc się nad wodą :)
-Beczułka z otwieraczem do wina, beczułkę postawie gdzieś na półce a sam otwieracz będzie służyć w plenerze
-No i nalewka własnej roboty, boje się że jak zdegustuje przed dodaniem do herbatki to może niewiele jej zostać :P

List również super, kilkukrotnie wywołał mój śmiech :)
Jeszcze raz dzięki @KarolKnuropatwa
#pokapake #wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1640251223SEY3gyqsYWrFit60Xx7Nmb.jpg
  • 8
@Pat6er: ooo, jak wkręcisz się w Wędrowycza, to długo nie przestaniesz czytać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza bimbrownikiem-egzorcystą Pilipiuk napisał jeszcze zbiory opowiadań z innymi bohaterami, Wampir z M-3 też jest ekstra :D Bardzo polecam!