Wpis z mikrobloga

Mirki, niedługo 30-stka. Ostatnie dziesięć lat przepracowałem u Helmuta na budowie. Na budowie, jak na budowie - różnie to bywa. Rano do netto po małpki o smaku ziołowym, wiecie coś al'a jagermeister i na budowe pomęczyć młodego czy ruchał już. Po tych latach spojrzałem w lustro. Wyglądam starzej o 10 lat!!. Trudno. Przyjechałem do Polski jak zaczęła się ta Pandemia bo byłem zesrany o swoje zdrowie, (troche otyły here). Pracuje do teraz u jakiegoś Janusza budowlanki na tynkach. Dobra mniejsza o mojej przeszłości, czas na przyszłość. Zainstalowałem sobie Tindera, żeby wyjść z tego marazmu matrymonialnego. Po kilku dniach przerzucania w prawo loszek w końcu trafiłem na nią. Ma na imię Malwina. Samotna matka ale w moim wieku i z moją mordą nie można wybrzydzac. Wziąłem wolne u Janusza. Malwina nie musiała, bo nie pracuje. Idę na randkę - zwyczajna kawa ale stres w opór. Mirki jak myślicie mam szanse z takim wyglądem ???
#tinder #zwiazki #pdk #heheszki
bartorex22 - Mirki, niedługo 30-stka. Ostatnie dziesięć lat przepracowałem u Helmuta ...

źródło: comment_1640245571YEjN8A0CXO4J3L3TnGh9ZP.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@bartorex22: typ pewnie na 99% nie żyje bo walnął po tej całej akcji samobója do jakiejs rzeki z mostu albo #!$%@?ął sobie w leb gdzieś w środku lasu i go dziki zeżarły a wykopki mają go za jakiegoś partyzanta, jamesa bonda, mistrza kamuflarzu. Dorośnijcie, ile jeszcze syfu z tym typem tu zobaczę?
  • Odpowiedz