Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: Wiesz jaka jest między nami różnica? Ja siedzę teraz i wystawiam faktury na konkretne kwoty, jedyne o czym myślę to pieniądze i biznes, tym bardziej w kontekście biednego wykopka. Gówno robotę może ty byś wykonała. Za wymianę rury pod umywalką sąsiad zgarnął ponad 100zł za 15 minut pracy. Usługi złotej rączki to równie dobrze może być pomalowanie całego pokoju itd. Konkretne zarobki, zwłaszcza przy np. programistkach, mgr. które mają po 15-30k netto miesięcznie.

Ty widzisz tylko małe kwoty i seks w każdym zdaniu. Nie dociera do ciebie nic, jesteś jak Cassie Jaye tylko ona się ogarnęła.
  • 19
@konopiapolska: Przecież ty wyzywasz od zboczeńców ludzi którzy piszą o biznesie. Widzisz wyraz młodsze dla ciebie oznacza seks, dla mnie to grupa klientów którzy mają wyższe zarobki i mniej czasu. Kwestia w jakim świecie się obracasz i czym przesiąkasz. Mówią, że jesteś sumą swoich znajomych i zainteresować. Moje to biznes, twoje no cóż ;)
@r4do5: Siedzę sobie, wystawiam faktury cały mindset na kasie i wyskoczył ten ten śmieszny obrazek o usłudze męża na wynajem, odpisałem nawiązując do tego wykopka co szuka pracy. https://www.wykop.pl/wpis/62624693/#comment-221827981 Wyglądało jak idealne zajęcie dla niego, a że mam dobre serce to go wspomniałem tylko z lepiej dobranym targetem klientów - mężatki z mężami co nic w domu nie robią to jakaś bzdurna nisza na potrzeby artykułu. Lepiej celować w emerytki (samotne,
@konopiapolska: Teraz jakaś odpowiedzialność zbiorowa? :D Gdzie ja Ci napisałem o penisach? LOL Wiesz co nie odpowiadaj, wróćmy do ego bana to brzmiało jednak lepiej :D @cynamonowazaslona masz rację już widzę co tutaj się dzieje :D Skończyłem na dziś, ostatnia wystawiona pora się wyspać ;)
@apo: Może dobrze ją strollowałeś, bo nie jestem w stanie stwierdzić ale ona ma coś nie tak z łbem -wszędzie gwałcą.

Dlatego ja w takich przypadkach odpuszczam dyskusje, bo na wykopie jest coraz więcej ludzi, z którymi nie da się dyskutować.
@r4do5: Nie trollowałem, ja nawet nie wiem kto to jest, 13 lat na wykopie pierwszy raz widzę. Możesz poczytać jak zdziwiony byłem pierwszym komentarzem [: