Wpis z mikrobloga

Odpalilem w nowym sezonie i mam wrazenie ze za duze ttk jest w tej grze na nowych broniach w stosunku do recoilu na 50m+. Nawet na średnio odbiecie na lewo prawo jest nieskutecznie i jeśli gracz zacznie strzelać pierwszy to bez wzgledu na skill jego i mój zgine.
#warzone
  • 13
Chyba nie do końca rozumiem co chciałeś przekazać


@Ralphs: Mowie ze jest za duze TTk w stosunku do recoilu. To mi polecasz sprawdzenie jakies tam broni. Po co? Ta bron jest jeszcze prostsza czy o co chodzi? IMO obecnie kto pierwszy zacznie strzelać ten zabija co oznacza ze randomowość w grze jest gigantyczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@latarnikpolityczny: zacznijmy od tego co masz na myśli pisząc "duże TTK", bo ja to rozumiem jako wysokie TTK, czyli potrzebujesz dużo czasu, żeby zabić i z tym się zgadzam, bo zaraz po wejściu Caldery na topie był Automat, który miał wysokie TTK(w stosunku do takich broni jak EM2, AK-47, MG82) ale był pozbawiony recoilu. Bren ma natomiast niskie TTK, mały recoil i co najważniejsze - brak spadków obrażeń, czyli takie samo
Na tej mapie z tym brońmi(vanguard royale) dobrzy gracze stają się lepsi, a Ci bez skilla są jeszcze łatwiej rozszarpywani.


@Ralphs: Jest dokladnie odwrotnie. Z powodu szybkiego TTK i zadnego recoilu na broniach z VG dowolny gracz bez wzgledu na skill zabije Cie przyciskając mysz na 400ms jesli wczesniej Cie zauwazyl co wprowadza jeszcze wiekszy random dlatego mowie o MP na mapie WZ. Nie jestes w stanie zaradzić temu obracając szybko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@latarnikpolityczny: Długoterminowy plan Activision, który został przedstawiony kilka msc temu mówił o generalnym wydłużeniu TTK każdej broni. Zachwyt nad Iron Trial raczej ich tylko utwierdził w tym, że to do ta decyzja. Aktualny balans broni jest słaby dlatego, że integracja została przeprowadzona chwilę temu i takie bronie jak już znerfiony Cooper czy aktualnie Bren utrzymają się tylko przez chwilę do następnego update.
Bronie z VG tak czy siak muszą być w