Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jakie wpisy wykopków zostały wam w pamięci i kminicie o nich do dzisiaj?
Mi ciągle przypomina się jak jedna #rozowypasek żaliła się, że chłop, którego zaprosiła na serduszkowanie po wstaniu z łóżka zostawił na prześcieradle wielką drache z brązu. #!$%@? jakie to musiało być obleśne. Trauma od samego czytania o tym
#niebieskiepaski #kiciochpyta #glupiewykopowezabawy
  • 11
@majkel_bialkov: Dwa wpisy.

Jeden, w którym gość chwalił się, że jego dzieciak gnoi jednego kolegę z klasy, i miał ból dupy, kiedy ludzie mu to wytknęli.

Drugi, gdzie koleś będąc ojcem chciał poklepania po plecach za to, że drze ryja na dzieci o byle gówno, i oburzał się, że matka tak samo nie robi - a został kompletnie zmieszany z błotem przez wykopków, a wielu ludzi słusznie go odsyłało na terapię.
@majkel_bialkov: te wpisy gdzie op myśli, ze jest zajebisty a go wykopki mieszają z gównem najlepsze xD

A z takich fajnych to gość co nastraszył laskę wchodząc na balkon, a ona myślała, ze jest sama w domu. Siedział chyba godzinami tam, bo coś wypadło, czy ona poszła gdzieś, nie pamiętam już xDD

Albo taśmen czy gościu co robił herbatę w pralce. Albo typ co wyciskał sok maszynką do czosnku xDDDD

Albo
@majkel_bialkov: typ wrzucił zdjęcie karty od bankomatu tylko odwróconej, zeby się pochwalić bo nie podłapał zarzutki czyjejś XD

Ty pamiętasz takie jakies pospolite afery, a ja zawsze lubie takie ciche afery które są ale zaraz znikają.

Pamiętam jak wykopki znalazły jakąś babke na olx która przez przypadek wrzuciła w ogłoszenie nudesa z wanny XD

To są dopiero afery które bardzo często są prawdziwe, a nie zbajtowane jak te co dostają masę
@majkel_bialkov: może nie jeden wpis, ale co jakiś czas powtarza się ten sam wątek Mirka, który żali się na zbyt wolno jadących innych kierowców. Szczególnie mam wtedy bekę, z tych mistrzów kierownicy w komentarzach, którzy uważają, że jeżeli jest na znaku 70 km/h, to za wszelką cenę należy taką utrzymać, bez względu na warunki atmosferyczne. A jeżeli boisz się jechać szybko po oblodzonej drodze, albo zatrzymujesz się na 15 min, żeby