Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Altru: mam na FB znajomego antyszczepa ale takiego anty na maksa, ciężki przypadek. Jeszcze przed 2019 wrzucał różne rzeczy które były zgodne z jego ideologią. Przypominasz mi go, tym bardziej, że ten sam mem króluje na jego tablicy przez ostatni tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Altru: masowe wyszczepienie osób jest jedynym sposobem na pokonanie tej choroby. Jak do osób które z powodów zdrowotnych nie mogą przyjąć tego preparatu dodamy te które nie chcą to tworzy się za duża grupa żeby się udało.

Jeżeli jesteś zwolennikiem szczepień w ogóle, a nie jesteś tych konkretnych to co Ci w nich nie pasuje? Przeszły badania kliniczne, przygotowywane były szybko, ale dzięki dużej ilości środków, skuteczność na poziomie innych szczepionek.
masowe wyszczepienie osób jest jedynym sposobem na pokonanie tej choroby.

Na jakim poziomie?

Jak do osób które z powodów zdrowotnych nie mogą przyjąć tego preparatu dodamy te które nie chcą to tworzy się za duża grupa żeby się udało.

Od jakiego poziomu się uda? I mam tu na myśli minimalny światowy, a nie krajowy.
@Shashek: Oraz oczywiście źródło statystyk poproszę.
@Shashek: Człowieku skończ pisać bzdury. Kraje takie jak Austria np maja już poziom zaszczepionych w okolicy 70%. I wyobraź sobie ze przepływ ludzi nie był swobodny. Wiec w okolicy 3 fali powinni mieć drastyczny spadek zachorowań i zgonów a można by nawet mówić o całkowitym zatrzymaniu wirusa w tym regionie. I co i jajco cyk szykują się do 4 dawki i szczepień co kwartał. W skrócie chcesz się szczepić to się
@Altru: ale to przecież zaszczepieni mieli być zagrożeniem dla niezaszczepionych, bo mieli przestać się przejmować wirusem xD a, no i mieli być źródłem nowych mutacji, których boją się niezaszczepieni