Wpis z mikrobloga

#upc
Dziś z godzinę temu mi monter podłączył UPC. I mam kilka pytań...

Wziąłem full pakiet za 99 zł.
1. Czy usługa HBO ON Demad to takie HBO Go na telewizor? Rodzice nie mają smarta na tv, a nie chciałbym ich zmuszać do każdorazowego podpinania dekodera. Czy ten On demand jest jakoś wybrakowany względem Go?
2. Kiedy będzie aplikacja ViaPlay? Bo jestem zawiedziony... byłem przekonany, że jest - skoro sprzedają taką usługę.
3. Kiedy aplikacja Netflix?
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R__R: 1. Nie do końca. HBO OD masz dostępne na dekoderze, nie pamiętam już gdzie konkretnie - chyba po wciśnięciu klawisza VOD.
2. Aplikacja na dekoderze? Pewnie nigdy, skoro nawet YouTube wycofali kilka lat temu. Na smartfona masz, na komputer nie trzeba bo logujesz się przez stronę.
3. Jak wyżej, zapewne nigdy.

Dokup rodzicom jakiś Chromecast albo Mi Boxa to będą mieli smarta i zapewne będą mieli tam aplikacje wymienione wyżej.
@MrPickles: Dzięki. HBO OD znalazłem w zakładce na żądanie. Działa bez dodatkowych opłat. Interesuje mnie różnica programowa. Czy coś z tego powodu rodzice tracą, czy to może tożsama taka sama usługa...
Serio YouTube wycofali? Jakoś normalnie mam ikonkę - nie klikałem, ale pewnie działa. Dekoder 4K.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R__R: a dobra, na tym dekoderze może działać. Choć jak ja go testowałem (jako jeden z pierwszych w Polsce) to nie pamiętam, by YT był dostępny. Na Horizon już nie ma.

Usługa jest tożsama. To, że nie oferują aplikacji na swoim sprzęcie to nie ich problem - usługa działa, tylko potrzebujesz do tego innego urządzenia. Podobnie jak z HBO Go - nie muszą tego mieć na swoim urządzeniu (choć czy jest
@R__R:
Ad.1 Nie znam, sam mam hbo go, na telefonie i na laptopie (loguję się na stronie).
Ad.2 Pobierasz apkę na telefon, logujesz się w apce lub na stronie i przesyłasz na telewizor lub oglądasz na telefonie/tablecie (android).
Ad.3 jak wyżej, jeśli kupiłeś dostęp.