Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki, mój MirkoMikołaj @mkkud przeszedł samego siebie i skomponował mi #wykopaka z tych top top :)
Jak tylko córa przyjdzie na świat dam znać, wirtualne piwko strzelimy, trzymam cały otrzymany zapas na tę okazję :) No a jak już podrośnie to ciuszki będą jak znalazł! Żonka baaardzo się ucieszyła z dostawy słodyczy, nawet w normalnym stanie je ich sporo, a teraz to już w ogóle pochłania ilości kosmiczne! Kubek...Proszę Pana... z innego już się nie napije ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Teraz tylko jakiś awansik i będzie pasował jak ulał! Coś cudownego! No a od nowego roku będę się starał zrzucić nadliczbowe kilogramy m.in. biegając, więc ściągacz jak najbardziej się przyda, tym bardziej, że jedno z kolan już miałem załatwione kiedyś. Pięknie dziękuje za wspaniałą pakę Mireczku, to mój pierwszy rok z wykopaką i naprawdę jestem w szoku! Niech dobro do Ciebie wróci, a ja postaram się dorównać Twojemu wyczynowi w przyszłym roku :) Pozdro!
#pokapake
oSsStanMarsh - Mirabelki i Mireczki, mój MirkoMikołaj @mkkud przeszedł samego siebie ...

źródło: comment_1640114371qJt1nSATf1KA000y7yOmhx.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz