Wpis z mikrobloga

#thehunter #epicgames #thehuntercallofthewild #gry #walkingsimulator #myslistwo
PRZEPRASZAM ŻE DAŁEM TAG MYŚLISTWO może ktoś związany z tym sportem wie jak tagować tego typu gry?

Hej, w Epicu była za darmo gra myśliwska(podstawka), The Hunter Call Of The Wild.
Podobały mi się elementy polowania i wędkarstwa w grach typu Far Cry 5, grałem trochę w tę wędkarską ruską grę, ale za dużo grindu, patrzyłem inne gry myśliwskie, ale mieszane oceny, tylko ta z Epica ma pozytywne.

Zbierałem się do niej od miesiąca, wreszcie odpaliłem jak mnie Destiny 2 odpuściło na chwilę.
Pozytywne zaskoczenie, taki walking simulator z ładnymi widoczkami i prostymi zasadami, do tego dobrze zbalansowany. trochę pograłem i ściągnąłem piracką wersję z wszystkimi DLC by zobaczyć którą wersję kupić(są chyba trzy w zależności ile DLC).
Co polecacie na początek? robić "kampanię" w pierwszym rezerwacie?
Mam dwa darmowe karabiny, .243 i .270, do tego .270 trzeba płacić za amunicję, ale ma lepszego kopa(choć łosia i czarnego niedźwiedzia nie ruszy chyba ze jakiś fuks, nawet headshoty nie są zbyt skuteczne),
jak będę latał z .243 z darmową amunicją, to szybciej uzbieram na coś lepszego na większego zwierza, z drugiej strony z .270 mniej czasu zmarnuję na śledzeni lekko rannych jelonków które mi uciekną.

Jestem zaskoczony jak długo po trafieniu trzeba tropić zwierzę, nawet po dość dobrym trafieniu można je zgubić(naprawdę trzeba wiedzieć gdzie trafić, a i tak wiadomo, z większej odległości dostanie w tyłek i ucieknie), myślałem że to jak w bardziej arcade'owych gierkach, strzał i leży. CIERPLIWOŚĆ.

Wygląd środowiska jest niesamowity, często zatrzymuję się by popatrzeć na zerodowane skały/widoki, pogoda ma ogromny wpływ na polowanie.
Czas leci relatywnie wolno w porównaniu z innymi grami, niesamowity jest zachód, poranek, mgła... samo chodzenie w tej grze to jak wycieczka do pięknego rezerwatu.
Wkurza mnie że birdshoty i slugi(nie wiem jak to po polsku) są zablokowane w strzelbie, muszę strzelać do zając z buckshota by nabić punktów n shotguna;).

Chce odblokować lever action rifle 7mm ala Winchester z westernów, ten jest oznaczony jako dobry na niedźwiedzia i łosia. Jest pasek życia, więc ciekawi mnie jak to będzie wyglądało w krainie grizli/dużych kotów:), niby jest rewolwer .357 magnum /.44 magnum, jeszcze nie udało mi się wkurzyć czarnego niedźwiedzia, pewnie te .243 tylko go łaskoczą;).

Gra ktoś tu/ może jakiś ogarnięty Youtuber polski/angielskojęzyczny?
Pozdrawiam polecam na odstresowanie przed świątecznymi nerwami, dobrze że dałem jej szansę, bo miałem już odinstalować.
RabarbarDwurolexowy - #thehunter #epicgames #thehuntercallofthewild #gry #walkingsimu...

źródło: comment_1640109113d2TkXuvk4jRhsEl6HqK6vr.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Zazdroszczę, bardzo chciałem w tę grać i sobie polować. Lecz odrzuciło mnie chyba wszystko dosłownie ( pograłem godzinkę ) grafika, tropienie, etc, za to w tę ruską gierkę wędkarską młócę ostro, dobrej zabawy mirek
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Sam mam dosyć mało, ponad 100 godzin raptem się zawsze polecam. Przy rezerwat jest fajny bo to odzwierciedlenie Niemieckich lasów więc takie nasze klimaty trochę. Drugi to pojezierze z jakiegoś amerykańskiego stanu, podobno poluje się na nim łatwiej bo nieco więcej zwierzyny tam jest i bardziej płaskie tereny. Z dodatków to lubię tajgę bo mroczny klimat. Pozostałych nie zdarzyłem ograć wystarczająco :( . Przy okazji polecam też polować z
  • Odpowiedz
@United: a gdzie jest? Mam teraz pirata, jest tam Garand M1, jakiś trzytaktowy podobny do Mausera, ale nie widziałem typowego ruskiego Mosina, może na innej mapie?

ę, bardzo chciałem w tę grać i sobie polować. Lecz odrzuciło mnie chyba wszystko dosłownie ( pograłem godzinkę ) grafika, tropienie, etc, za to w tę ruską gierkę wędkarską młócę ostro, dobrej zabawy mirek


@Kroledyp: dzięi, ja w tę ruską grę chciałem grać, ale jak mi kupel powiedział ile jest roboty by odblokować rzeczy, to wiedziałem że zaraz będę kasą krwawił we wszystko co w sklepiku:). Już mam grę w której spędzam za dużo czasu, doba nie
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy:" a nie ma awantur typu dwóch strzeliło, a w zdobyczy jedna dziura;), widać kto trafił?"
Masz tryb x raya gdze widać kto i gdzie trafił w podsumowaniu zwiwrzyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) .... dlc z Mietkiem na ambonie nie ma, ale polecam dodatek z noktowizją przydaje się nocami.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Ta ten łuk będzie ok. Masz 3 rodzaje strzał do różnych zwierząt i mwieksze zwierze tym cięższa strzała. Mi udało się powalić np. Bizona jedną strzałą ale w wiekszości używałem łuku do polowania na jeleniowate :)
  • Odpowiedz