Wpis z mikrobloga

@pepoon: właśnie, wiem że od nas się mniej w tych kwestiach wymaga, ale spotykam się coraz czesciej z postawa kobiet "jak fececi nie gola/nie depiluja, to ja tez nie musze" i chce powiedziec ze nie podoba mi sie ta postawa, zawsze brak owlosienia wydawal mi sie kobiecy, a zarost meski, czy zgolony, czy troche zapuszczony. Dlatego tez pytan czego wymagacie :3
@lucciola: nie no, chciałem zobaczyć na ile rozprzestrzeniła się ta chora moda nie dbania o siebie wśród kobiet, ale przy tym roszczeniowiść żeby faceci coś robili.

@pepoon: nos i uszy, nic nie wystaje, brwi tez czasem wyrwe żeby się mono nie zrobiło xD, ale musze cię rozczarować, ścieżka, klata i pacha przycięte, wszystko golarką coprawda, ale nie wyglądałem z tym za seksi.
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: Spotykasz się z nią od jakiegoś czasu, nie wiesz co ma pod bluzką i w majtkach, zaczyna Ci zależeć, pierwszy seks a tu taka niespodzianka :D Ale to jest dobry patent, jak chcę poczekać z seksem to żeby mnie nie kusiło to nie golę nóg i nie ma takiej siły żeby ściągnęła ze mnie spodnie :D
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: (#) To Twoje zdanie, to że ja mam podobne, czy tam ileś tam osób nie znaczy, że to jedyne słuszne zdanie, właśnie dlatego uważam takie pytania za bezsensowne, bo tak naprawdę zadaje się i oczekuje konkretnej odpowiedzi która wpasuje się w nasze gusta. Jestem zdania, że każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chce, dlatego śmieszą mnie posty "najlepsze dziewczyny to te ogolone, bez tatuaży, kolczyków, szczupłe, z długimi