Wpis z mikrobloga

@MamADHD @Bedro92 : e tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) bet-at-home zanim te cymbały z PO wprowadziły ustawę hazardową był jednym z największych sponsorów skoków narciarskich. Prawda jest taka że przy wygranej musiałby wypłacać grube tysiące żeby ktoś się zainteresował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PapaSar: Szkoda, że pewnie nikt już nic nie zrobi z tą ustawą hazardową z 12-sto procentowym podatkiem na czele :(
Przez ten podatek słabo się kupony SOLO gra, bo kwota wydaje się zawsze trochę za mała no i człowiek się kusi na AKO i przepierdziela :/
@MamADHD: Najlepsze są te pseudo promocje happy hours bez podatku itp. gdzie okazuje się, że musisz wrzucić conajmniej 3 wydarzenia i kursy min 1.5 xDDD. No w Polsce jest teraz straszna lipa. Ja np gram głównie single max duble. Nie pamiętam kiedy ostatnio dałem więcej niż 3 zdarzenia na kupon. Ta ustawa nie robi różnicy tylko tym co puszczają taśmy po 10 zdarzeń za 10 zł.
@Bedro92: Trzeba zrobić jakiś depozyt, żeby skorzystać z tych freebetow. Tez mam je w tej zakładce ale nie mogę ich użyć na live ani normalnie.