Wpis z mikrobloga

Przypominajka czemu gekon jest gekonem, a brytyjska mafia istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W swoim debiutanckim sezonie Mick Schumacher dokonał tego samego co George w 2019 czyli wygrał wszystkie kwalifikacje ze swoim teammate'm w których uczestniczył.
Udało mu się również kilka razy kogoś przeskoczyć w Q lub w wyścigu mimo jechania kompletną taczką w akompaniamencie Haasowych grande strategii.

-Gdzie są posty Micka na instagramie lub artykuły i zachwyty dziennikarzy zaczynające się od dumnego
"MICK SCHUMACHER OUTQUALIFIED..."?

-Dlaczego media nie naciskają na zmianę "miernego" Leclerca na fenomenalnie utalentowanego Micka w Ferrari?

-Dlaczego po swoim pierwszym sezonie George został okrzyknięty Przyszłym Mistrzem Świata™, a o Micku to już chyba nikt nie pamięta?

-Dlaczego młody Schumacher nie rozbija się na prostych i za SC, mimo kilkukrotnych prób zabójstwa ze strony przesympatycznego rosjanina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
Pobierz monter_wolter - Przypominajka czemu gekon jest gekonem, a brytyjska mafia istnieje ( ...
źródło: comment_1640097344e9SBy5XwCZRdsaoNKZmeZX.jpg
  • 20
@monter_wolter: tak samo pocisną gekona jak i lando pochwalą. Oni są tak zapatrzeni w to dziecko słońca, że jak max go wydyma jak będzie już w tym mercu że fikołki które będą musieli odwalać będą niesamowite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Całe szczęscie, że już w 22 zostanie zweryfikowany i wyjdzie jego brak expa a błędy jakie będzie popełniał będą jeszcze śmieszniejsze niż te z ery Crashappena (
@BomBom: nie no ja rozumiem, ze gekon to największy wróg narodu polskiego, ale za ładne oczy nie wzięli go do mercedesa.
Typ wchodzi do bolidu na zastępstwo, gdzie jedzie w niedopasowanym fotelu i pokonuje pieska na 1 zakręcie, gdzie on ten bolid zna jak własną kieszeń
No i on zrobił 21 0 nie z ruskim zabijaką, a z gościa który typowany był swego czasu na mistrza świata
Nie róbmy z #!$%@?
@serbski_schab: ale ja nawet o kubicy nie wspomniałem, tylko ty w kontekscie jaki to russel goat ¯\_(ツ)_/¯ I jeszcze ten pocisk że to kaleka - myślę że on doskonale wie że przegrał swoją karierę na własne życzenie. Ale jako argument co to on nie robi na torze to bym nie powiedział :)

Zwłaszcza, jak #!$%@? mu skrzydlo na suzuce i dali je ruselowi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@monter_wolter: Przestań szkalować nadzieję Brytyjczyków, ja bym tylko chciał przypomnieć że Pan Grzegorz Rusell zdobył prestiżową "Potrójna Koronę Grosjeana" - zaliczył dzwoń na okrazeniu wyjazdowym, za SC i w pit lane. Niewielu może się pochwalić takim trofeum.