Wpis z mikrobloga

#niewiemjaktootagowac

Mirki, muszę Wam opowiedzieć historię jaka mnie dziś spotkała, bo sam w to nie wierzę xD

Byłem u fotografa zrobić zdjęcia do dowodu. Koleś spoko, mega gaduła - cyk cyk i gotowe. Retuszuje moje zdjęcie i mówi żebym się wybrał do lekarza, bo mam problemy z tarczycą. Ja WTF xD I pytam dlaczego. On że nie wie ale już tak ma, że to wykrywa i praktycznie zawsze ma racje. U swoich dzieci też wykrył xD No ale żebym się nie przejmował bo u facetów to nie jest takie groźnie jak u lasek. No i że raz miał klientkę i też jej wykrył to go #!$%@?ła, że nie jest lekarze i że co on #!$%@?. Miesiąc później przyszła z flaszką 1,5L whisky z przeprosinami bo zrobiła badanie i 2 dni później miała już operacje xD

Dalej czekam na zdjęcia i sobie gadamy o pierdołach jak korki, remonty, unia europejska itp. xD

Przychodzi do zapłaty i mówię, że kartą, a on na to że tylko gotówką można. No to mówię, że nie mam ale zaraz wybiorę bo obok bankomat. Ale on żebym tego nie robił i następnym razem zapłacę. No to mówię, że no nie wiem kiedy będzie następny raz no bo zdjęcia do dowodu raczej za często się nie robi. On znowu na mnie spojrzał i powiedział, żebym się nie przejmował bo on wie ze szybko tu wrócę xD No i wyszedłem xD

Mało tego na koniec dał mi zdjęcia i spytał czy mam żonę. Odpowiedziałem że tak i dał mi dodatkowe zdjęcie takie jak do dowodu tylko że w dużym formacie na ramkę i żebym dał żonie xD na szczęście nie czarno białe xD

No #!$%@? akcja i teraz nie wiem czy mam iść do lekarza czy koleś jest śmieszkiem poza kontrolą i trolluje mnie jak dziecko xD
Patres - #niewiemjaktootagowac

Mirki, muszę Wam opowiedzieć historię jaka mnie dzi...

źródło: comment_1640092686y6mXKeDEtCBqDotWzOFwda.jpg

Pobierz
  • 193