Wpis z mikrobloga

Życie mnie nie oszczędza…jak co roku spędzam święta na wyspie Hainan. Tradycyjnie miałem naćpany świeżym betelem jeździć wśród palm wynajętym kabrioletem ALE NIE!… pada deszcz…z motorówki tez nici tzn. teoretycznie mogę wynająć ale bez sensu w deszcz się bujać. Trzymajcie kciuki aby pogoda wkrótce się poprawiła bo jak nie to będę miał zepsute święta.
#tosachiny #zalesie #przegryw #jakzyc #swieta
LuckyStrike - Życie mnie nie oszczędza…jak co roku spędzam święta na wyspie Hainan. T...

źródło: comment_1640078451J7Q25RVCms920ZEYsmDVg8.jpg

Pobierz
  • 21
Święta dopiero za tydzień.


@Yurakamisa: pomyliłeś mnie z jakimś robolem co ma tylko kilka dni wolnego w grudniu. Ja na wczasy jeżdżę kilka razy w roku i trwają przeważnie dwa tygodnie.
Rozumiem ze większość ludzi w twoim otoczeniu musi pracować przez prawie całe życie aby mieć co do garnka włożyć a co zaradniejsi spłacić ratę w żydowskim banku ale nie mi to oceniać. Dokonali pewnych życiowych wyborów ale Kevin na Polsacie
@LuckyStrike:

@Yurakamisa: pomyliłeś mnie z jakimś robolem co ma tylko kilka dni wolnego w grudniu. Ja na wczasy jeżdżę kilka razy w roku i trwają przeważnie dwa tygodnie.Rozumiem ze większość ludzi w twoim otoczeniu musi pracować przez prawie całe życie aby mieć co do garnka włożyć a co zaradniejsi spłacić ratę w żydowskim banku ale nie mi to oceniać. Dokonali pewnych życiowych wyborów ale Kevin na Polsacie sprawi ze się
@Pradi: przecież widać kto to jest,

Tydzień przed świetami? Kto to widział? Przecież tak się nie robi!

Ja tu o kabrioletach i motorówkach a ten jeszcze się zesrał na temat placu Tiananmen.