Wpis z mikrobloga

@p0lybius: ale ja się z tym wszystkim zgadzam co nie zmienia faktu, że mam to w dupie z powodów jak wyżej.

To tak jakbyś się oburzał, że policja leje na komisariacie sebixa który pobił cię w autobusie za nic, jak sobie wracałeś z imprezy do domu. Też byś to miał w dupie, że łamane są jego prawa obywatelskie, nawet byś bił brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I dlatego jesteś za tym, żeby ich zamknąć, prawda? A sprawdziłeś co podają inne stacje?


@janekplaskacz: tak, tylko dlatego. To znaczy, uważam, że wszystkie telewizje to szkodliwy społecznie syf. Nie sprawdziłem co podają inne bo nie mam telewizji od 12 lat.
  • Odpowiedz
@artur7177:

tak, tylko dlatego. To znaczy, uważam, że wszystkie telewizje to szkodliwy społecznie syf.


Ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności pokazujesz screen tylko z jednej.

Nie sprawdziłem co podają inne bo nie mam telewizji od 12 lat.


A czym się kierowałeś sprawdzając akurat tą?
  • Odpowiedz
@artur7177: xD argumenty tak bardzo z dupy ze nie ma sensu się ustosunkować. Nie wiem skąd sobie wziąłeś że bym się cieszył z bicia sebiksa, nie każdy jest niecywilizowanym dzikusem z jaskini żeby spuszczać się nad takimi metodami, i to jeszcze nie rozumiejąc co w praktyce zawsze powodowały takie przyzwolenia. Nie rozumiem jak można żyć w XXI wieku i mieć poziom świadomości politycznej na poziomie psa wahającego dupy.
  • Odpowiedz
Ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności pokazujesz screen tylko z jednej.

A czym się kierowałeś sprawdzając akurat tą?


@janekplaskacz: bo ta najgłośniej krzyczy żeby ograniczyć moje prawa. Resztę wrzucają inni - masz przykład z Wyborczej, babcia żaluje, że się nie zaszczepiła bo zabiła wnuka. O takie dziennikarstwo walczymy? Naprawdę?
  • Odpowiedz
@artur7177:

O takie dziennikarstwo walczymy?


Udajesz idiotę czy naprawdę jesteś tak ograniczony? Doskonale wiadomo, że powodem ograniczania TVN jest krytyka PIS a nie informacje o covid, które nie różnią się niczym od przekazu innych stacji.
  • Odpowiedz
Udajesz idiotę czy naprawdę jesteś tak ograniczony? Doskonale wiadomo, że powodem ograniczania TVN jest krytyka PIS a nie informacje o covid, które nie różnią się niczym od przekazu innych stacji.


@janekplaskacz: no to chyba ty jesteś ograniczony, czy jak gdzieś mówiłem, że pis chce zamykać TVN przez informacje o covidzie? To sam sobie uroiłeś. Nie interesuje mnie za co chcą ich zamykać, podoba mi się, że chcą ich zamykać tylko dlatego,
  • Odpowiedz
Bo sam jest pisowcem ;)


@Atx0937: bo dla was nie ma i nie może być innego, 30 lat prania mózgów robi swoje. Jak nie jesteś za PO czy jak tam to sie teraz nazywa to jesteś pisowcem, no a jak nie jesteś pisowcem to na pewno konfiarz. Zabawni jesteście.
  • Odpowiedz
@artur7177:

no to chyba ty jesteś ograniczony, czy jak gdzieś mówiłem, że pis chce zamykać TVN przez informacje o covidzie?


Ty jesteś ograniczony. Cieszysz się, że zamkną stację, która informuje o brudach władzy bo pokazuje przekaz o covid taki sam jak inne stacje. W dodatku masz tak ułomne argumenty jak "najgłośniej krzyczą o ograniczani im praw". Trzeba być naprawdę niepełnosprawnym umysłowo, żeby coś takiego napisać za darmo.
  • Odpowiedz
@artur7177:
A jak inaczej rozumieć to, że wspierasz działania które pomogą pis?

Ale tu każdy daje argument - pozbędziesz się dodatkowych mediów - nie będzie komu punktować pisowców. Tylko o to chodzi. Serio nie rozumiem dlaczego dla Ciebie to nie jest wystarczający powód? Covidem straszą wszystkie media, więc jaka go różnica...
  • Odpowiedz